Son Dakika Haberleri: Eşinin Cinsel İçerikli Film Yıldızı Olduğunu Öğrenen Adam Dehşet Saçtı

Eşinin Cinsel İçerikli Film Yıldızı Olduğunu Öğrenen Adam Dehşet Saçtı

10 ay önce İlandır

ABD'de yaşayan adam, eşinin cinsel içerikli film yıldızı olduğunu öğrenince kafasına şişeyle vurarak öldürdü.

ABD'nin Alabama eyaletindeki Calera şehrinde yaşayan William Jeffrey, eşini başına şişeyle vurarak öldürdü. ABD basınında çıkan haberlere göre cinayetle sonuçlanan kavga, adamın Kathleen Dawn West'in cinsel içerikli film yıldızı olduğunu öğrendikten sonra çıktı.

KAMERALARA SOYUNDUĞUNU ÖĞRENDİ

44 yaşındaki William Jeffrey West, karısının kamerada soyunması karşılığında para aldığını öğrendi. West, çıkan tartışma sonrasında karısı Kathleen Dawn West'in kafasına şişeyle vurarak öldürdü.

GİZLİ SOSYAL MEDYA HESAPLARI ORTAYA ÇIKTI

42 yaşındaki kadının aynı zamanda cinsel içerikli film yıldızı olduğu da ortaya çıktı. Kathleen Dawn West'in, 52 bin takipçisi olan gizli bir Instagram hesabı olduğu öğrenildi. Kathleen, Twitter hesabından da önceleri normal paylaşımlar yaparken, paylaştığı fotoğrafların ve attığı tweetlerin gittikçe ateşli hale geldiği görüldü.

AVUKATI "HABERİ VARDI" DEDİ

Kathleen'in avukatı, kocasının uzun süredir eşinin yaptıklarından haberdar olduğunu savundu. Jeffrey West kasıtlı cinayet işlemekten yargılanacak.


YORUMLAR


Fenerbahçe, 2-0 Öne Geçtiği Maçta Erzurumspor ile 2-2 Berabere Kaldı Uşak'ta Tehlikeli Gerginlik! Vatandaşlarla Suriyeliler Karşı Karşıya Geldi

MasterChef Murat Özdemir'den Kan Donduran Hayvana Eziyet Videosu