Karizmatik Ve Kuralcı: Furkan Andıç! - Son Dakika

Karizmatik Ve Kuralcı: Furkan Andıç!

21.05.2019 16:57
Karizmatik Ve Kuralcı: Furkan Andıç!

Yakışıklı oyuncu Furkan Andıç, başrolünü Aybüke Pusat ile birlikte paylaştığı "Her Yerde Sen" dizisiyle FOX'ta izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

İÇ MİMAR DEMİR ERENDİL

Haziran'da FOX'ta ekrana gelecek olan "Her Yerde Sen" dizisinde Furkan Andıç, sürpriz bir karakterle izleyici karşısına çıkacak. Romantik komedi türündeki eğlenceli hikayesiyle bu yazın iddialı projeleri arasında yerini almaya hazırlanan "Her Yerde Sen"de Furkan Andıç, genç yaşta çalıştığı şirketin ortağı olan iç mimar Demir Erendil karakterine hayat verecek.

KURALCI VE KARİZMATİK

Kuralcı ve karizmatik bir iş adamı olan Demir Erendil'in sert ve mantıklı görünümünün altında merhametli bir adam yatar. Geçmişinin travmaları ve incinmişlikleriyle mücadele eden Demir'in hayattaki tek amacı babasından daha başarılı olarak kaybettiklerini geri almaktır. Ancak kader onu deli dolu bir kız olan Selin ile aynı evde yaşamak zorunda bırakınca, planları bir anda değişecektir.

Yönetmenliğini Ender Mıhlar'ın yaptığı, senaryosunu Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer'in kaleme aldığı Karga7 Picturesyapımı "Her Yerde Sen"in oyuncu kadrosunda Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan ile usta oyuncular Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu yer alıyor.

GENEL HİKAYE:

Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir.

Aynı evde hak iddia eden ve keçi gibi inatçı olan Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat)birlikte yaşamak zorunda kalır.Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

YORUMLAR
500
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı fotoğraf yarışması düzenleyecek Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı fotoğraf yarışması düzenleyecek Berke Özer'den Fenerbahçe'ye veda Berke Özer'den Fenerbahçe'ye veda 'Tenten İstanbul'da' sergisi 4 Haziran'da açılacak 'Tenten İstanbul'da' sergisi 4 Haziran'da açılacak
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Karizmatik Ve Kuralcı: Furkan Andıç! - Son Dakika


Advertisement