Başkent beyaza büründü - Son Dakika

Başkent beyaza büründü

16.01.2021 14:11

Başkent beyaza büründü Korona virüs tedbirleri kapsamında Türkiye genelinde uygulanan 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlamasında parklar boş kalırken, beyaza bürünen Ankara'nın en uğrak noktaları nefes kesen manzaralar oluşturdu.

Başkent beyaza büründü

ANKARA - Korona virüs tedbirleri kapsamında Türkiye genelinde uygulanan 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlamasında parklar boş kalırken, beyaza bürünen Ankara'nın en uğrak noktaları nefes kesen manzaralar oluşturdu.

Ankaralıların yürüyüş yapmak ve gezmek için sıkça ziyaret ettiği Eymir Gölü ve Mogan Gölü kısıtlama kapsamında boş kalırken, havadan çekilen görüntülerin oluşturduğu manzaralar nefes kesti.

Ayrıca kısıtlama boyunca Mogan Gölü, karabatak, ördek, martı ve kargalara kaldı. Mogan Gölü'nde boş banklar ve park alanlarının yanı sıra birbirleriyle dans eden karabataklar hoş görüntüler oluşturdu.

Başkent beyaza büründü
Başkent beyaza büründü
Başkent beyaza büründü
Başkent beyaza büründü

YORUMLAR
500
Verimlilik ve Teknoloji Fuarı'nda Türksat 6A ile ilgili panel düzenlenecek Verimlilik ve Teknoloji Fuarı'nda Türksat 6A ile ilgili panel düzenlenecek İtalya Başbakanı Draghi: 'Temmuz başında Türkiye ile ikili zirve için Ankara'da olacağım' İtalya Başbakanı Draghi: 'Temmuz başında Türkiye ile ikili zirve için Ankara'da olacağım' ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 19 Mayıs 2022 ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 19 Mayıs 2022
Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Başkent beyaza büründü - Son Dakika


Advertisement