Son Dakika Haberleri: Karlmann King Los Angeles'a Damga Vurdu

Karlmann King Los Angeles'a Damga Vurdu

2 ay önce

CARMEDYA.COM – “Altın Devlet” olarak da bilinen Kaliforniya, dünyanın en pahalı otomobillerine ev sahipliği yapmaktadır. Zırh severler buraya Yine buna benzer bir model daha 2019 Los Angeles Otomobil Fuarı’nda sahne aldı. Bu zırhlı kamyon Çin şirketi IAT tarafından yapılmış. Modelin fiyatı 3,8 milyon dolar olarak belirlenmiş. Yavaş ama etkili Bu kamyon hızlı bir şekilde gitmenize...The post Karlmann King Los Angeles’a damga vurdu appeared first on Carmedya.

Karlmann King Los Angeles'a Damga Vurdu, System.String[]
CARMEDYA.COM – "Altın Devlet" olarak da bilinen Kaliforniya, dünyanın en pahalı otomobillerine ev sahipliği yapmaktadır.

Zırh severler buraya


Yine buna benzer bir model daha 2019 Los Angeles Otomobil Fuarı'nda sahne aldı. Bu zırhlı kamyon Çin şirketi IAT tarafından yapılmış. Modelin fiyatı 3,8 milyon dolar olarak belirlenmiş.Yavaş ama etkili


Bu kamyon hızlı bir şekilde gitmenize olanak sağlamıyor. Zırhlı gövdesi ve boyutlarıyla tam bir ağır abi. Karlmann King 2,5 metre uzunluğa ve yaklaşık 6 ton ağırlığa sahip.  Otomobilin kalbinde ise 6.8 litre V10 motor yer alıyor. Bu motor 400 HP güç sunuyor. Modelin maksimum hızı 140 km/s.The post Karlmann King Los Angeles'a damga vurdu appeared first on Carmedya.
Kaynak: Carmedya.com
Babası Tarafından Dövülerek Öldürülen Mertcan'ın Karnesi Ortaya Çıktı Hakkında Soruşturma Başlatılan Müjdat Gezen: Kimin Kaçacağını Biliyorum Ama Söylemem

Son Dakika! Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfi Savaş Hakkında Soruşturma Başlatıldı