Karpuzlu Halkı, Belediyenin Kepçesinin Bulunması İçin Kampanya Başlattı - Son Dakika

Karpuzlu Halkı, Belediyenin Kepçesinin Bulunması İçin Kampanya Başlattı

Aydın'ın en küçük ilçesi Karpuzlu'da vatandaşlar belediye borçları nedeniyle ortadan kaldırıldığı iddia edilen Karpuzlu Belediyesi'ne ait kepçe ile Belediye Başkanı Tuğrul Ozan'ın makam aracının bulunması için sosyal medyada kampanya başlattı.

Karpuzlu Halkı, Belediyenin Kepçesinin Bulunması İçin Kampanya Başlattı, System.String[]

Aydın'ın en küçük ilçesi Karpuzlu'da vatandaşlar belediye borçları nedeniyle ortadan kaldırıldığı iddia edilen Karpuzlu Belediyesi'ne ait kepçe ile Belediye Başkanı Tuğrul Ozan'ın makam aracının bulunması için sosyal medyada kampanya başlattı.

Karpuzlu Belediyesi'ne ait bir adet kepçe ile belediye başkanının makam aracının ortadan kaybolduğunu belirten Karpuzlulu vatandaşlar, Belediye Başkanı Tuğrul Ozan'a tepki göstermek amacıyla sosyal medya üzerinden belediyenin kayıp olan mallarının bulunması için kampanya başlattılar. Belediyeye ait kepçenin Çine'de bir tamirhanede aylardır tamir borcu ödenemediği için bekletildiği ileri sürülürken Belediye Başkanı Tuğrul Ozan'ın makam aracının da bir başka borçtan dolayı ortada olmadığı ileri sürüldü.

Sosyal medyayı oldukça iyi kullanan ve her gün ziyaret ve seçim çalışmalarını sosyal medya aracılığı ile duyuran Karpuzlu Belediye Başkanı Tuğrul Ozan, Karpuzlu Ege Sayfası'ndaki iddialara karşı sessiz kaldı. - AYDIN

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüs salgınında vaka sayılarının artması yeni yasakları gündeme getirdi Güne yükselişle başlayan dolar 6,97'den işlem görüyor Cumhurbaşkanı kararıyla MASAK Başkanı Osman Dereli resmen görevden alındı Çocuklarıyla aynı pozu veren ünlü oyuncular, takipçilerini kırdı geçirdi Çocuğunun önünde karısına anahtarla işkence etti Yeni parti kurmaya hazırlanan Muharrem İnce, eski başbakanlardan Mesut Yılmaz ile görüşecek Tekirdağ'ın tatil beldesinde bayram sonrası sahilden 500 ton çöp toplandı Her şey bir anda oldu! Sobada çay yapmak isterken az daha canından oluyordu Son Dakika: Aselsan personelini taşıyan minibüse otobüs çarptı: 1 ölü, 2'si ağır 8 yaralı Boşanma isteğini hazmedemeyen koca, 3 çocuğunun gözleri önünde eşine saldırdı Harcama limitinden dert yanan Fenerbahçe'nin imdadına Vedat Muric yetişecek Netanyahu, Beyrut'taki patlamanın olduğu yeri 2018 yılında BM'de işaret etmiş Okulların açılmasına sayılı gün kaldı! Prof. Dr. Mehmet Ceyhan en riskli yaş grubuna dikkat çekti Yılmaz Morgül, Cumhurbaşkanı'na seslendi: İdam çıkmazsa kendimi yakacağım Emeklilikte yaşa takılanlar Umut Partisi'ni kurdu