Kars Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş'un 18 Mart Mesajı - Son Dakika

Kars Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş'un 18 Mart Mesajı

17.03.2014 17:24
Kars Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş'un 18 Mart Mesajı, System.String[]

Kars Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş, 18 Mart Çanakkale şehitlerini anma günü ve Çanakkale zaferinin 99. yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Kars Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş, 18 Mart Çanakkale şehitlerini anma günü ve Çanakkale zaferinin 99. yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Bozkuş mesajında; "Bugün büyük Türk milletinin her şeyin üzerinde tuttuğu bağımsızlığını ve vatanını korumak için gerektiğinde canını feda edebileceğini simgeleyen 18 Mart Çanakkale şehitlerini anma günüdür" dedi.

Başkan Nevzat Bozkuş, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Seyyid onbaşının yüreğindeki vatan sevgisiyle cephede düşmana karşı kahramanlık örneği sergilediği Çanakkale savaşında, milletimizin gönlünde daimi olarak yerini alan şehitlerimiz, ülkemizin bağımsızlığının ve bölünmez bütünlüğünün korunması, huzur ve güven içinde yaşamamız, milli çıkarlarımızın savunulması ve vatanımıza hizmet etmek için canlarını seveseve feda etmişlerdir.

Türk milletinin şanlı zaferinin 99. yıldönümünde günün zor şartlarına rağmen vatanın ve milletin ebedi varlığı, devletimizin bölünmez bütünlüğü uğruna düşmanı vatan toprağından çıkarmak için gözlerini kırpmadan canla başla mücadele eden, başta başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere Çanakkale şehitlerini ve vatanları uğruna hayatlarını feda eden bütün aziz şehitlerimizi 18 Mart Çanakkale şehitlerini anma günü münasebetiyle birkez daha rahmet ve minnetle anıyorum." - KARS

Kars Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş'un 18 Mart Mesajı

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kars Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş'un 18 Mart Mesajı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Konuşmak için eve çağırdığı eski sevgilisine tuzak kurdu! Banyoda aç ve susuz bıraktığı kadını ilişkiye zorladı Restoranda çekilen görüntüleri reklam amaçlı kullanılan Ümit Erdim soluğu mahkemede aldı Son Dakika: İkinci sevkiyatın ilk bölümü tamamlandı! 6.5 milyon doz Sinovac aşısı İstanbul'a indi Sevgilisinin ayrılmak istediği genç kız, kendisini camdan aşağı bıraktı Dev kargo gemisi, zodyak botla nasıl kaçırıldı? Konunun uzmanı, korsanların korkunç yöntemini anlattı Cemal Hünal'ın ardından Survivor'da bir diskalifiye şoku daha! Ünlülerden bir yarışmacı daha adaya veda etti Brezilya takımı Palmas başkanı ve 4 futbolcuyu taşıyan uçak düştü! Kurtulan olmadı Meksika'nın ABD sınırındaki Tamaulipas eyaletinde yanmış 19 cansız beden bulundu