Kars Emniyet Müdürü Sağdıç, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı - Son Dakika

Kars Emniyet Müdürü Sağdıç, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı

04.12.2019 16:26
Kars Emniyet Müdürü Sağdıç, AA'nın

Kars Emniyet Müdürü Yavuz Sağdıç, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.

Kars Emniyet Müdürü Yavuz Sağdıç, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.

AA muhabirleri ile foto muhabirlerinin yurt içinde ve yurt dışında çektiği fotoğrafları bir süre inceleyen Sağdıç, daha sonra oylama yaptı.

Sağdıç, haber kategorisinde Behçet Alkan'ın "Mehmetçik çocukların yüzünü güldürdü" yaşam kategorisinde Halil Fidan'ın " Harran'da yaşam", spor kategorisinde ise Hüseyin Yıldız'ın Çıldır Gölü'nde "kış şöleni" başlıklı fotoğrafına oy verdi.

Fotoğraflarda emeği geçen AA çalışanlarını tebrik eden Sağdıç, çalışmaların birbirinden güzel olduğunu ve fotoğraf seçmekte zorlandığını belirterek, "Seçmekte çok zorlanıyoruz ama birini seçmemiz gerekiyor. Seçtiğimiz fotoğraflar çok güzel, ama Çıldır Gölü'nde çekilen fotoğrafı çok beğendim. Gölge ve atların olduğu kare çok ilgimi çekti, emeği geçenlere teşekkür ediyorum, tebrik ediyorum, hepsinin eline sağlık." dedi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kars Emniyet Müdürü Sağdıç, AA'nın 'Yılın Fotoğrafları' oylamasına katıldı - Son Dakika


Son Dakika

20 yaş altı isyanda! Dersler izinli saatlere denk gelince gençler dışarı çıkamadı Türk gemisine yapılan baskınla ilgili Cihat Yaycı'dan bomba yorum: AB Zirvesi öncesi karşı koz elde etmeye kalktılar ancak başaramadılar F.Bahçe-Beşiktaş derbisinin oranları belli oldu! Ezeli rakipler arasındaki fark dikkat çekti Koronavirüse yakalanan sunucu vatandaşları uyardı: Yalvarıyorum, evden dışarı çıkmayın Ve korkulan oldu! İstanbul'daki koronavirüs haritasında her yer kırmızıya boyandı Vaka rekorları kırılan ABD'de yapılan düğün merasimi şoke etti: Sinagogdaki kutlamaya tam 7000 kişi katıldı Enes Batur'un ölümden döndüğü kaza kamerada Alkol paylaşımı yaptığı için eleştirilen Somer Sivrioğlu'ndan sert cevap: Çocuklar çalışmamızı örnek alsın