Kars Emniyeti Uyuşturucu ve Sigaraya Savaş Açtı - Son Dakika

Kars Emniyeti Uyuşturucu ve Sigaraya Savaş Açtı

18.01.2012 15:49
Kars Emniyeti Uyuşturucu ve Sigaraya Savaş Açtı, System.String[]

Kars Emniyeti il genelinde öğrencilerde oluşabilecek uyuşturucu ve sigara alışkanlığına karşı konferanslar düzenliyor.

Kars Emniyeti il genelinde öğrencilerde oluşabilecek uyuşturucu ve sigara alışkanlığına karşı konferanslar düzenliyor.

İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Türkiye Uyuşturucu ve Uyuşturucu Bağımlılığı İzleme Merkezi (TUBİM) İl Temas görevlileri ve İl Sağlık Müdürlüğü görevlileri, uyuşturucu ve sigara konularında öğrencilere konferans verdi.

Kars Halk Eğitim Merkezi'nde, Gazi Kars Anadolu Lisesi'nde 180 öğrenciye yönelik düzenlenen konferansta, sigaranın bireye ve topluma verdiği zararlar, sigara kullanımı ile meydana gelen hastalıklar anlatıldı. Konferansın il merkezi ve ilçelerde devam edeceği bildirildi.

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Kars Emniyeti Uyuşturucu ve Sigaraya Savaş Açtı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: İzmir'de Rıza Bey sitesi enkazından 30 saat sonra yaralı olarak bir kişi çıkarıldı Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Cumhurbaşkanı Erdoğan deprem bölgesinde! Depremzedelere verilecek destekleri tek tek saydı Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Hırsızlık yaparken suçüstü yakalanan şüphelinin pişkinliği pes dedirtti: Seni polise şikayet edeceğim Tepkilerin ardından Macron geri adım attı: Charlie Hebdo karikatürlerini desteklemiyoruz Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 39'a yükseldi Ünlü sunucu İkbal Gürpınar koronavirüse yakalandı, yoğun bakıma alındı