Kar yağışı etkili oldu - Son Dakika

Kar yağışı etkili oldu

01.12.2021 19:19

Ağrı'da etkili olan kar yağışı Kentin kar yağışıyla beyaza bürünmesi Trafikte ilerlemekte güçlük çeken araçlar Kar yağışının ulaşımı olumsuz etkilemesi AĞRI - Ağrı'da aralıklarla etkili olan yağış akşam üzeri yerini kara bıraktı.

Ağrı'da etkili olan kar yağışı

Kentin kar yağışıyla beyaza bürünmesi

Trafikte ilerlemekte güçlük çeken araçlar

Kar yağışının ulaşımı olumsuz etkilemesi

AĞRI - Ağrı'da aralıklarla etkili olan yağış akşam üzeri yerini kara bıraktı.

Kenti komşu illere bağlayan kara yollarında kar yağışı nedeniyle sürücüler ilerlemekte güçlük çekti.

Belediye, Özel İdare ve kara yolları ekipleri karla mücadele çalışması başlattı.

YORUMLAR
500
Son dakika haberi | Sara hastası çoban arazide ölü olarak bulundu Son dakika haberi | Sara hastası çoban arazide ölü olarak bulundu Iğdır'da Yetişen Kayısılar İhraç Ediliyor, Satıcılar Şikayetçi: Gönderdiğimiz Araçlar, Samsun'dan Gemilerle Geliyor. Gemi de Günde Bir Tane Var. Iğdır'da Yetişen Kayısılar İhraç Ediliyor, Satıcılar Şikayetçi: Gönderdiğimiz Araçlar, Samsun'dan Gemilerle Geliyor. Gemi de Günde Bir Tane Var. Son dakika haberleri | Kars'ta anne ile oğlunu tüfekle öldüren sanık 2 kez ağırlaştırılmış müebbet hapse çarptırıldı Son dakika haberleri | Kars'ta anne ile oğlunu tüfekle öldüren sanık 2 kez ağırlaştırılmış müebbet hapse çarptırıldı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kar yağışı etkili oldu - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement