Son Dakika Haberleri: Kars'ta Ramazanın En Sıcak Günleri Yaşanıyor

Kars'ta Ramazanın En Sıcak Günleri Yaşanıyor

9 gün önce

Kars'ta ramazanın en sıcak günleri yaşanıyor Hava sıcalığı 23 dereceyi gösterdiKARS - Kars'ta ramazan ayının en sıcak günleri yaşanıyor.

Kars'ta ramazanın en sıcak günleri yaşanıyor
Hava sıcalığı 23 dereceyi gösterdi

KARS - Kars'ta ramazan ayının en sıcak günleri yaşanıyor. Sıcaktan kurtulmak isteyen vatandaşlar, serin yerleri tercih ediyor.
Hava sıcaklığının 23 dereceye kadar yükseldiği Kars'ta, vatandaşlar çareyi serin yerlerde arıyor. Serin yerleri tercih eden vatandaşlar, ağaç altlarında banklarda oturarak serinliyor.
Kars'ta ramazan ayının en sıcak günlerini yaşayan vatandaşlar, özellikle Kümbet Cami, Harakani Külliyesi ve Evliya Cami bahçesine gelerek güneş ve sıcaktan korunuyor. Havaların aniden ısındığını dile getiren vatandaşlar, sıcaktan korunmak için gölge ve serin yerlere akın ediyor. Kars'ta termometreler 23 dereceyi gösteriyor. Sıcak havanın önümüzdeki günlerde de etkili olması bekleniyor.
Kars'ta Ramazanın En Sıcak Günleri Yaşanıyor
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 01:23 Kaynak: İHADiyarbakır'da Nesli Tükenmekte Olan Boynuzlu Baykuş Görüldü Suriyeli Sığınmacının "Kafa Kesmek İstiyorum" Sözleri Büyük Tepki Çekti "Kafa Keseceğim" Diyen Suriyeli Sığınmacı Gözaltına Alındı! Sevgilisiyle Tatilde Olan Şeyma Subaşı'dan Cesur Paylaşım