Son Dakika Haberleri: Kars'ta Seçim Güvenliği ve Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Kars'ta Seçim Güvenliği ve Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

8 ay önce

24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekiliği Genel Seçimleri öncesinde “Seçim Güvenliği” koordinasyon toplantısı Kars Valisi Rahmi Doğan Başkanlığı’nda yapıldı.

Kars'ta Seçim Güvenliği ve Koordinasyon Toplantısı Yapıldı, System.String[]
24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekiliği Genel Seçimleri öncesinde "Seçim Güvenliği" koordinasyon toplantısı Kars Valisi Rahmi Doğan Başkanlığı'nda yapıldı.

Valilik makamında gerçekleştirilen toplantıya, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Fatih Camgöz, İl Seçim Kurulu Başkanı Saffet Murat Kasapoğlu, Vali Yardımcısı Mehmet Halis Aydın, İl Jandarma Komutanı Osman Kılıç, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Soner Fevzi Vurur ile İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mustafa Demir katıldı.

Toplantıda, Kars'ta seçim sürecinin huzur ve güven ortamında geçmesi adına yapılacak çalışmalar ile alınacak güvenlik tedbirlerinin görüşüldü.

Vali Doğan 24 Haziran'da yapılacak seçimlerde güvenlik konusunda alınacak tedbirlerin hiçbir aksaklığa mahal verilmeden uygulanması ve herkesin üzerine düşen görevi hassasiyetle yerine getirmesi yönünde toplantıya katılan yetkililere talimatlarda bulundu. - KARSGaziantepli Girişimci Ürettiği Streçleme Makinesi ile Halı ve İplik Sektöründe İtalyanların Tahtını Salladı Patronlardan Asgari Ücret Açıklaması: 2 Bin TL'nin Üzerinde Olmaması Gerekir

Son Dakika! ABD'nin Suriye'deki Tüm Askerlerini Çekmeyi Düşündüğü Açıklandı