Gaziosmanpaşa'da Karşıt Gösterilerde Görüntülendi - Son Dakika

Gaziosmanpaşa'da Karşıt Gösterilerde Görüntülendi

05.06.2014 14:36
Gaziosmanpaşa'da Karşıt Gösterilerde Görüntülendi

İstanbul Gaziosmanpaşa'da bir genç, aynı gün içinde önce Öcalan lehine slogan attı, sonra tekbir getiren grubun içinde bozkurt işareti yaptı.

Son günlerde gerginliğin arttığı İstanbul Gaziosmanpaşa'da bir kişi, dakika farkıyla karşıt görüşlü grupların düzenlediği gösterilerde slogan atarken görüldü.

Gaziosmanpaşa'daki olaylar sırasında karşı karşıya gelen iki farklı gruptaki pembe tişörtlü kişi dikkat çekti.

Gösterici önce, PKK Lideri Abdullah Öcalan lehine sloganlar atan grubun içinde ön saflarda zafer işareti yaparken görüldü.

Kameralar göstericiyi sadece dakikalar sonra bu kez tekbir getiren grubun içinde bozkurt işareti yaparak İstiklal Marşı'nı söylerken görüntüledi.

Öcalan gerginliği çıktı

1 Haziran'da Gaziosmanpaşa Meydanı'nda, Öcalan'a özgürlük için imza standı açmak isteyen gruba, başka bir grup tepki göstermişti.

Tartışmanın büyümesi üzerine taraflar arasında kavga çıkmıştı. Taş ve sopaların devreye girdiği kavgada zaman zaman silah sesleri duyulmuştu.

Yaralanan dört kişi çevredeki hastanelere götürülmüştü.

Kaynak: Aljazeera.com.tr
İstanbul'da gece saatlerinde şiddetli yağmur etkili oldu İstanbul'da gece saatlerinde şiddetli yağmur etkili oldu İSTANBUL'DA YAĞMUR ETKİLİ OLMAYA BAŞLADI İSTANBUL'DA YAĞMUR ETKİLİ OLMAYA BAŞLADI Bursa-İstanbul deniz otobüsü seferlerinden bazıları iptal edildi Bursa-İstanbul deniz otobüsü seferlerinden bazıları iptal edildi

Son Dakika Güncel Gaziosmanpaşa'da Karşıt Gösterilerde Görüntülendi - Son Dakika


Advertisement