Karşıyaka'da sıkıyönetim - Son Dakika

Karşıyaka'da sıkıyönetim

18.03.2020 13:08
Karşıyaka'da sıkıyönetim, System.String[]

TFF 3'üncü Lig 2'nci Grup'ta Play-Off biletini almaya çalışan Karşıyaka'da teknik heyet koronavirüs salgını yüzünden Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'nde sıkıyönetim ilan etmeye hazırlıyor.

TFF 3'üncü Lig 2'nci Grup'ta Play-Off biletini almaya çalışan Karşıyaka'da teknik heyet koronavirüs salgını yüzünden Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'nde sıkıyönetim ilan etmeye hazırlıyor. Kulüp olarak altyapı aktivitelerini dünyaya kabus yaşatan pandemi nedeniyle askıya alan yeşil-kırmızılılar, ligi devam eden A takımın bulunduğu tesislere giriş çıkışı kısıtlayacak. Sporcular, teknik heyet, personel ve acil bir gereksinim dışında, dışarıdan tesislere giriş yapılmayacak.

İnsan sağlığının her şeyden önce geldiğinin altını çizen Karşıyaka Sportif Direktörü Atilla Güneş, "Sporcularımız ve çalışanlarımız dışında tesislere giriş çıkışları sıkı bir şekilde denetleyeceğiz. İnsanlığı tehdit eden virüse karşı her türlü önlemi almak ve temkinli olmak zorundayız. Herkesin bizi anlayışla karşılayacağından eminim" dedi.Yeşil-kırmızılılar geçen hafta Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'ni dezenfekte ettirmişti. Karşıyakalı futbolcular ligde Elazığ Belediyespor deplasmanına maske takarak gitti.

Karşıyaka'da sıkıyönetim
Karşıyaka'da sıkıyönetim

Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Karşıyaka'da sıkıyönetim - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Mayına basarak ağır yaralanan asker şehit düştü Yaşadığı hastalık sonrası 46 kiloya düşen Seren Serengil'in tedavisi sonuç verdi Türkiye'de insanlar doğduğu kentte yaşasaydı en kalabalık il Şanlıurfa olacaktı Milli Savunma Bakanlığı, F-16'daki Sniper Pod'a yansıyan dolunayın görüntüsünü paylaştı Wanda bu kez zafer kazandı! Cinsel ilişki kaseti nedeniyle tazminat ödeyecekler Gıdada fahiş fiyat şikayeti Cumhurbaşkanı Erdoğan'a iletildi: Mutlaka çözüme ulaştıracağız Vatandaşa "Ekonomiyi kim daha iyi yönetir?" diye soruldu, Erdoğan açık ara fark attı Hobi amaçlı yırtılmış kilim ve yünlerle çanta yapmaya başladı, şimdi 20 ülkeye ihracat yapıyor