Son Dakika Haberleri: Kartal Anadolu Adliyesi'ndeki silahlı saldırının görüntüleri ortaya çıktı! Büyük panik kamerada

Kartal Anadolu Adliyesi'ndeki silahlı saldırının görüntüleri ortaya çıktı! Büyük panik kamerada

11 gün önce

İstanbul Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayı 2 kişinin yaralandığı silahlı saldırının yeni görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, ateş açılan grubun, motosikletli saldırganı darp ettiği görülüyor

Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayı önünde dün meydana gelen silahlı saldırının yeni görüntüleri ortaya çıktı. 4 el silah sesinin duyulduğu ve tekmelerin havada uçuştuğu görüntülerde, ateş açılan grubun, motosikletli saldırganı darp ettiği görülüyor. Öte yandan adliye bahçesinde bulunan vatandaşların, silah sesleriyle etrafa koşuşturmaları yaşanan paniği gözler önüne seriyor.

Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayının arkasında bulunan Mustafa Kemal Caddesi üzerine motosikletle gelen 2 kişi, duruşma bekleyen bir grubun üzerine silahla ateş açmış, kurşunların hedefi olan C.Y. yaralanmıştı. Saldırganlar olay yerinden kaçmaya başladığı sırada polis de motosikletle kaçan şahıslara ateş açmıştı. Motosikletin arkasında oturan B.A. bacağına isabet eden kurşunla yaralanarak yere düşmüştü. Olayda yaralanan C.Y. ve B.A. hastaneye kaldırılırken, olaya ilişkin 4 kişi gözaltına alınmıştı.

GRUBUN ÜZERİNE ATEŞ AÇAN SALDIRGAN YAKALANIP DARP EDİLDİ

2 kişinin yaralandığı silahlı dehşetin yeni görüntüleri ortaya çıktı. 4 el silah sesinin duyulduğu görüntüde, üzerine ateş edilen grubun motosikletle gelen silahlı saldırganı yakalayarak tekme ve yumruklarla darp ettikleri görülüyor. Ardından olay yerine çok sayıda polisin de geldiği görülüyor. Öte yandan silah seslerini duyan adliye bahçesindeki vatandaşların da panik halindeki koşuşturmaları da kameralara saniye saniye yansıyor.

Kartal Anadolu Adliyesi'ndeki silahlı saldırının görüntüleri ortaya çıktı! Büyük panik kamerada
Haber Yayın Tarihi: 11.09.2019 09:26 Kaynak: İHA

YORUMLAR


İnternet'ten tatil aldı, hayatının şokunu yaşadı
Damadını kına gecesinde öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan adam: 20 gün önce planladım Meral Akşener, AK Parti'yle yakınlaşma iddialarına yanıt verdi: Herhangi bir alışverişimiz yoktur