Son Dakika Haberleri: İstanbul'un Göbeğinde Uyuşturucu Satıcılarının Partisine Baskın Düzenlendi

İstanbul'un Göbeğinde Uyuşturucu Satıcılarının Partisine Baskın Düzenlendi

21 gün önce

Kartal'da baskın düzenlenen iki farklı adreste uyuşturucu kullandıkları ve satışını yaptıkları tespit edilen 5 kişi gözaltına alındı.

Kartal'da düzenlenen operasyonda bonzai sattığı belirlenen bir kişi tutuklandı.

EKİPLER, ÜST ARAMASINDA 7,5 GRAM BONZAİ ELE GEÇİRDİ

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü Mobil Park Polisi ekipleri geçtiğimiz perşembe günü Kartal'da yapılan denetimler esnasında durumundan şüphelendiği bir aracı durdurdu. Ekipler, araçtaki 2 kişinin üst aramasında 7,5 gram bonzai ele geçirdi.

KARTAL'DAKİ 2 ADRESE BASKIN DÜZENLENDİ

Çalışmaların ardından şüphelilerin uyuşturucuyu temin ettikleri belirlenen Kartal'daki 2 adrese baskın düzenlendi.

5 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Operasyonda uyuşturucu satışı yaptığı belirlenen D.A. (22) ile uyuşturucu kullandıkları tespit edilen D.H.B. (29), H.Y. (20) ve B.H. (21) ile H.G. isimli yaşı küçük şüpheli gözaltına alındı.

474,8 GRAM BONZAİ ELE GEÇİRİLDİ

Yapılan aramalarda 474,8 gram bonzai, uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen 2 bin 405 lira para ele geçirildi.

UYUŞTURUCU SATICISININ 19 SUÇ KAYDI ÇIKTI

Şüphelilerden "uyuşturucu madde ticareti", "kasten yaralama", "hırsızlık", "parada sahtecilik", "görevi yaptırmamak için direnme", "resmi belgede sahtecilik" suçlarından toplam 19 suç kaydı bulunan D.A, uyuşturucu ve uyarıcı madde imalatı ve ticareti yaptığı gerekçesiyle tutuklandı. Gözaltına alınan diğer şüpheliler ise savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

İşte Kartal'daki baskından kareler;


YORUMLAR


Ağaca bağlı olarak bulunan köpeğe tecavüz edildiği ortaya çıktı Sakalları Yüzünden Sokağa Dahi Çıkamayan Genç Kadın, Son Haliyle Şaşırttı

Türk Yetkililer, Suudi Arabistan Başkonsolosluğu Aramasında 'Mavi Işık' Yöntemi Kullandı