Son Dakika Haberleri: Kartal'da Plastik Boru Üreten Bir Fabrikanın Bahçesindeki Çöpler Alev Alev Yandı

Kartal'da Plastik Boru Üreten Bir Fabrikanın Bahçesindeki Çöpler Alev Alev Yandı

5 gün önce

Kartal'da plastik boru üreten bir fabrikanın bahçesindeki çöpler alev alev yandıİSTANBUL - Kartal'da plastik boru üreten bir fabrikanın bahçesinde bulunan çöpler alev aldı.

Kartal'da plastik boru üreten bir fabrikanın bahçesindeki çöpler alev alev yandı

İSTANBUL - Kartal'da plastik boru üreten bir fabrikanın bahçesinde bulunan çöpler alev aldı. Yangının fabrikaya sıçrama riski paniğe neden olurken ekiplerin söndürme çalışmaları devam ediyor.
Yangın, Kartal'da saat 14.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, plastik boru üreten bir fabrikanın bahçesinde bulunan çöpler henüz bilinmeyen bir nedenle alev aldı. Çöplerin kısa sürede alev topuna döndüğünü gören vatandaşlar itfaiye kiplerine haber verdi. Olay yerine Kartal, Maltepe ve Pendik'ten itfaiye ekipleri gönderildi. Yangının fabrikaya sıçrama riski paniğe neden olurken ekiplerin söndürme çalışmaları devam ediyor.

YORUMLAR


Antalya'da Büyük Yangın: Vatandaşlar Tahliye Edildi Bursa'nın Tarihi Çarşısında Alevlere Teslim Olan Ahşap Ev, Herkesin Gözü Önünde Kül Oldu

İnşaatın Bodrum Katında, Yarı Çıplak ve Pantolonu Ters Giymiş Erkek Cesedi Bulundu Kemer Görünümlü Bıçak, Polis Ekiplerini Bile Hayrete Düşürdü