Son Dakika Haberleri: Kartal'da Plastik Boru Üreten Bir Fabrikanın Bahçesindeki Çıkan Yangın Havadan Görüntülendi

Kartal'da Plastik Boru Üreten Bir Fabrikanın Bahçesindeki Çıkan Yangın Havadan Görüntülendi

4 gün önce

Kartal'da plastik boru üreten bir fabrikanın bahçesindeki çıkan yangın havadan görüntülendiİSTANBUL - Kartal'da plastik boru üreten bir fabrikanın bahçesinde bulunan atıklar alev alev yandı.

Kartal'da plastik boru üreten bir fabrikanın bahçesindeki çıkan yangın havadan görüntülendi

İSTANBUL - Kartal'da plastik boru üreten bir fabrikanın bahçesinde bulunan atıklar alev alev yandı. Gökyüzünü siyah dumanlar kaplarken yangın havadan görüntülendi.
Yangın, Kartal'da saat 14.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, plastik boru üreten bir fabrikanın bahçesinde bulunan atıklar henüz bilinmeyen bir nedenle alev aldı. Atıkların kısa sürede alev topuna döndüğünü gören vatandaşlar itfaiye kiplerine haber verdi. Olay yerine Kartal, Maltepe ve Pendik'ten itfaiye ekipleri gönderildi. Yangının fabrikaya sıçrama riski paniğe neden olurken gökyüzünü siyah dumanlar kapladı. Gökyüzünü kaplayan siyah dumanlar ve yangının çıktığı fabrika bahçesi havadan görüntülendi.

YORUMLAR


Evini Kundaklayıp, 1 Yaşındaki Oğlunu Alevlerin İçinde Bırakan Baba Kendini Böyle Savundu Antalya'da Büyük Yangın: Vatandaşlar Tahliye Edildi

Bursa'nın Tarihi Çarşısında Alevlere Teslim Olan Ahşap Ev Çöktü Kamyonetle Forklift Arasına Sıkışan İşçinin Tüyler Ürperten Ölümü Kamerada!