Kartal Göz Filmi - Son Dakika

Kartal Göz Filmi

09.07.2011 03:27
Kartal Göz Filmi

Kartal Göz filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Kartal Göz filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

“Disturbia/ Süphe” ile adini duyuran D. J. Caruso’nun yönettigi DreamWorks yapimi gerilim filmi “Eagle Eye”in basrolünde Shia LaBeouf’a (*) Michelle Monaghan eslik etti.

Bu arada Shia LaBeouf’un son iki filmi “Indiana Jones ve Kristal Kafatasi Kralligi”yla “Transformers”in dünya hasilati 1 milyar 346 milyon dolari buldu.

Dünya dagitimini Paramount Pictures’in gerçeklestirecegi “Eagle Eye”in çekimleri 105 milyon dolarlik bir yapim bütçesiyle 2007 sonbaharinda gerçeklestirildi.

Michelle Monaghan filmde, teröristler tarafindan kapana kistirilip, suikast düzenlemeye hazirlanan bir terör hücresine katilmaya zorlaninca Shia LaBeouf’un oynadigi karakter ile isteksizce ittifak yapmak zorunda kalan bir bekâr anneyi oynadi.

Yönetmen: D.J. Caruso

Senaryo: Hillary Seitz, Travis Wright, John Glenn

Oyuncular: Anthony Azizi, Billy Bob Thornton, Rosario Dawson, Michelle Monaghan, Shia LaBeouf

Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim,

Orijinal Adı: Eagle Eye

Yapımcı Firma: DreamWorks

Yapım Yılı: 2008

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: Ingilizce

Resmi Sitesi: http://www.eagleeyemovie.com/

Dağıtıcı Firma: UIP Filimcilik

Vizyon Tarihi: 03.10.2008

YORUMLAR
500
Alanyaspor, Pirlo'nun teknik direktörlüğünü yaptığı Fatih Karagümrük'ü 4 golle geçti Alanyaspor, Pirlo'nun teknik direktörlüğünü yaptığı Fatih Karagümrük'ü 4 golle geçti Adana Demirspor, Giresun deplasmanından 3 puanla dönüyor Adana Demirspor, Giresun deplasmanından 3 puanla dönüyor Demokrat Parti Milletvekili Cemal Enginyurt'un gazeteci döven koruması cezaevine gönderildi Demokrat Parti Milletvekili Cemal Enginyurt'un gazeteci döven koruması cezaevine gönderildi

Son Dakika Güncel Kartal Göz Filmi - Son Dakika


Advertisement