Kartepe'de 2 Öğrenci Yurdu Yapılacak - Son Dakika

Kartepe'de 2 Öğrenci Yurdu Yapılacak

03.01.2012 13:00
Kartepe'de 2 Öğrenci Yurdu Yapılacak, System.String[]

Kartepe'de 2 yüksek öğrenim öğrenci yurdu yapılacak.

Kartepe'de 2 yüksek öğrenim öğrenci yurdu yapılacak.

Kartepe Belediye Meclisi ocak ayı olağan toplantısı Belediye Başkanı Şükrü Karabalık başkanlığında belediye hizmet binasındaki toplantı salonunda yapıldı.

Açılış ve yoklamanın ardından bir önceki gündem özetlerinin okunup oylandığı toplantıda, Plan ve Proje Müdürlüğünün 3 adet imar komisyonu raporu oy birliğiyle kabul edildi.

Toplantıda Yazı İşleri Müdürlüğünün "komisyon emrinde görevlendirilecek kişi ve gün sayısı ile ücret tespiti", "komisyon rapor bedeli", "meclis ve komisyon üyeleri huzur hakkı", 'meclis toplantı gün ve saati" ve "belediye meclis tatili" ile ilgili teklif maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Arslanbey'de bin, Hikmetiye Mahallesi'nde 300 kişi kapasiteli öğrenci yurdu yapılması için Kredi Yurtlar Kurumuna belediyeye ait hisselerin devri de oy birliğiyle kabul edildi.

Toplantıda, yapılan seçimde Denetim Kurulu üyeliklerine Osman Orhan, Erol Yılmaz, Ercan Akçil, Orhan Akyüz ve Hakan Bekil; Çiftçi Mallarını Koruma Kurulu üyeliklerine de Ramazan Kuşku, Veysel Pınar, Nazmi Malatyalı, Hüseyin Türker ve Kadir Yılmaz getirildi.

- KOCAELİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kartepe'de 2 Öğrenci Yurdu Yapılacak - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

İstanbul'daki vaka sayıları ne durumda? İşte en çok artış olan 8 ilçe Eğlence mekanlarına getirilen gece yarısı yasağı erken saate çekiliyor Son Dakika: Türkiye'de 28 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 77 kişi vefat etti, 2305 yeni vaka tespit edildi Almanya, vaka artışı nedeniyle Türkiye'nin tamamını riskli bölge ilan etti Mehmet Topal, Avrupa kupalarındaki 100 maçına çıktı Korkunç trafik kazasında biri uzman çavuş olmak üzere iki kişi yaşamını yitirdi Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı