Kartepe'de "Hizmette Seçicilik Anketi" Yapıldı - Son Dakika

Kartepe'de "Hizmette Seçicilik Anketi" Yapıldı

06.01.2012 15:01
Kartepe'de

Kartepe Belediyesince yapılan "Hizmette Seçicilik Anketi"nde hizmetlerden memnun olanların oranı yüzde 62 çıktı.

Kartepe Belediyesince yapılan "Hizmette Seçicilik Anketi"nde hizmetlerden memnun olanların oranı yüzde 62 çıktı.

Kartepe Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Atakent Mahallesi'nde halen kullanılmakta olan düğün salonu ile yapımı devam eden kültür merkezinin toplu organizasyonlarda ne şekilde kullanılacağı konusunda halkın görüşünü tespit etmek amacıyla anket çalışmasının yapıldığı belirtildi.

Ankette hizmetlerdeki memnuniyet oranının da ölçüldüğü vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Ankete katılan vatandaşların çoğunluğu, mevcut düğün salonunun kullanılmaya devam etmesi, Atakent Mahallesi'nde yapımı devam eden kültür merkezinin ise nikah salonu olarak kullanılması yönünde görüş belirtti. Kartepe Belediyesinin mahalledeki hizmetlerinden memnuniyet oranı ise yüzde 62 çıktı."

- KOCAELİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kartepe'de 'Hizmette Seçicilik Anketi' Yapıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü Efsane futbolcu Ronaldinho, Azerbaycan'a destek videosu yayınladı Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici