Kartepe Futbol Turnuvası - Son Dakika

Kartepe Futbol Turnuvası

06.04.2012 16:10
Kartepe Futbol Turnuvası

"Köyler ve Mahaller Futbol Turnuvasında Buluşuyor" organizasyonu ilk gün karşılaşmaları ile start aldı.

63 takımın mücadele ettiği turnuvada Kervan Spor Tesisleri'ni dolduran Kartepeliler heyecana ortak olurken takımlarını yalnız bırakmadılar.

12 grupta 63 takımın mücadele ettiği turnuvada köy ve mahalle takımları ilk gün karşılaşmalarında oldukça çekişmeli maçlara sahne oldu. 25 dakikalık 2 devre olmak üzere hafta içi oynanan turnuvada köy ve mahalleleri kaynaştırmak hedeflendi. Fikstüre göre oynanan ilk gün karşılaşmalarında şu sonuçlar alındı;

A1 – A2 maçı Uzunbey – Bahçelievler 2: 3 – 3

HAKEM: Birtan Yavuz

UZUNBEY: Semih Özdemirli, Niyazi Yaran, Murat Parlak, Tanju Başdemir, Yaşar Koyun, Ömer Pınar, Alişan Yetimaslan, Okan Yetimaslan, Taner Ersin, Yasin Ersin, Şükrü Pınar, Güner Yaran

BAHÇELİEVLER 2: Türker Emineminoğlu, Barış Sönmez, Salim Uygun, Mehmet Özdemir, Hacı Kurban Kocaman, Erdal Akgül, Soner Bayar, Cemil Bayar, Faruk Özdemir

GOLLER: Taner Ersin (2), Alişan Yetimaslan, Faruk Özdemir, Barış Sönmez, Erdal Akgül

B1 – B2 maçı Dumlupınar Mahallesi – Suadiye Topçular: 2 – 2

HAKEM: Birtan Yavuz

DUMLUPINAR MAHALLESİ: İlhan Umut, Hakan Kocaman, Selçuk Yetkin, Turgay İlhan, Taner Taşkın, Engin İlhan, Levent Küçükkılıç, Emre Say, Nihat Özdemir, Turgay Özdemir, Eray İlhan, Emrah İlhan

SUADİYE TOPÇULAR: Mehmet Kasırga, Ömer Topçu, Önder Okumuş, Süleyman Topçu, Murat Özgenç, Ali Çevikel, Alpaslan Yılmaz, Serhat Dursun, Mustafa Şeker, Adem Çevikel, Mehmet Şahintürk

GOLLER: Turgay Özdemir (2), Alpaslan Yılmaz, Mustafa Şeker

C1 – C2 maçı Hikmetiye – Şirinsulhiye Eğitim Spor: 1 – 2

HAKEM: Şahin Günbay

HİKMETİYE: Şaban Engin, Orhan Tanrıverdi, Samet Dinç, Mehmet Candak, Emirhan Versan, Harun Şen, Bayram Baysal, Ali Sevim, Orhun Asan, Bedirhan Bayrak, Aygün Orhan, Furkan Dizdar

ŞİRİNSULHİYE EĞİTİM SPOR: Erhan Tekçe, Haydar Güyıldar, Hakan Keskin, Davut Deniz, Metin Kılçık, Murat Altınkaynak, Salih Berkant Arduç, Haklan Torun, Erdoğan Soylu, Tayfun Koç

GOLLER: Orhan Tanrıverdi, Davut Deniz (2)

D1 – D2 maçı MaşukiyeAcısu 1: 6 – 3

HAKEM: Şahin Günbay

MAŞUKİYE: Ali Osman Kanyılmaz, Volkan Alioğlu, Gökay Alioğlu, Mustafa Kalyon, Haydar koç, İnanç Yazıcı, Samet Vural, Ahmet Aybadın, Caner Ejderoğlu, Metin Güntepe, Fatih Küçükosman

ACISU 1: Metin Uzundurukan, Mücahid Yılmaz, Nihat Dikbak, Adem Çun, Reha Akyıldız, Ali Osman Doğan, Arif Kadıoğlu, İsmail Altunbaş, Sercan Akyıldız

GOLLER: Fatih Küçükosman, Metin Güntepe (2), Haydar Koç (3), Nihat Dikbak (3)

N1 – N6 maçı Karatepe – Bayraktar 1: 4 – 1

HAKEM: Şahin Günbay

KARATEPE: Sami Birgül, Salih Yazıcı, Coşkun Özkan, Mükremin Çilli, Serkan Soğukpınar, Kerem Filiz, Emrah Avcı, Uğur Tümkaya, Yusuf Köken, Sinan Birgül, Sinan Kaycın

BAYRAKTAR 1: Tolga Orhan, Caner Acar, Cem Kılıç, Bektaş Öz, Vurol Kızılok, Aytaç Orhan, Engin Akdeniz, Özgür Eylem Şahin, Gürkan Acar, Turgut Ortaç, Sezgin Ballı, Mehmet Orhan

GOLLER: Uğur Tümkaya (3), Sinan Birgül, Turgut Ortaç

E1 – E2 maçı Sarımeşe HürriyetUzunçiftlik Hürriyet: 3 – 7

HAKEM: Süleyman Özdemir

SARIMEŞE HÜRRİYET: Coşkun Çaltay, Aytaç Şenödeyici, Tuncay Köksalar, Uğur Yiğit, Mehmet Gözen, Mehmet Çukdar, Murat Deniz, İbrahim Çukdar, Celil Deniz, Anıl Arkan, Serkan Dağoğlu, Halis Karakoyun

UZUNÇİFTLİK HÜRRİYET: Tarık Doğan, Necati Zorlu, Mesut Baydar, Göksel Genç, Zekeriya Koçoğlu, Erkan Taş, Bahadır Çelik, Musa Güngör, Ömer Sevinç, Gökhan Genç, Yunus Özuğurlu, Olcay Kaba

GOLLER: Mehmet Çukdar, İbrahin Çukdar, Halis Karakoyun, Ömer Sevinç (5), Yunus Özuğurlu, Bahadır Çelik

G1 – G2 maçı Zabıta Müdürlüğü – Hacı Halim Gençler 2: 1 – 5

HAKEM: Süleyman Özdemir

ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ: Bünyamin Sungur, Erkan Sardal, Bayar Dalkılıç, Cengiz Aydemir, Murat Tekyıldız, Ahmet Gültekin, Çetin Kurt, Sezgin Ardıç, Metin Karahan, Tarkan Koyun, Ali Özbayraklı, Nurdoğan Tuçol

HACI HALİM GENÇLER 2: Ali Can, Soner Topduman, Erol Üçüncü, Enes Küçük, Yasin Andaç, İsmail Demircan, Özcan Çakıcı, Hakan Asakkaya, Ekrem Balaban, Mehmet Kolay, Mete Demircan, Oğuz Ataman

GOLLER: Ahmet Gültekin, Özcan Çakıcı (3), Ekrem Balaban (2)

F1 – F2 maçı Suadiye Orta Mahalle – Nusretiye Köyü: 6 – 2

HAKEM: Süleyman Özdemir

SUADİYE ORTA MAHALLE: Ali Sezgin, Sami Sert, Halil Tanrıkulu, Fuat Baştürk, Erkan Yılmaz, Hasan Bozkır, Mehmet Sakçak, Güngör Semer, Fatih Çelebi, Nuri Başaran, Halil Moğultay

NUSRETİYE KÖYÜ: Selçuk Kınay, Muhittin Filiz, Mesut Can, Ersoy İpek, Recep Can, Tarık Yılmaz, Sami Yıldız, Cem Bayrak, Seçkin Sevil, Yunus Samalioğlu, Fatih Kıyar, Murat Varol

GOLLER: Erkan Yılmaz, Fatih Çelebi (3), Güngör Semer, Nuri Başaran, Cem Bayrak, Fatih Kıyar

H1 – H2 maçı İstasyon 3 – Uzuntarla Taş. Koop.: 3 – 3

HAKEM: Sercan Aksu

İSTASYON 3: Berat Çeker, ümit Kılıç, Mehmet Aktaş, Adem Dalga, Serkan Akyol, Tekin Baki, Volkan Işık, Hacı Ağdaş, Ahmet Akyol, Erkan Aktaş, Uğur Sarı

UZUNTARLA TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ: Kerem Aydın, Kadir Öztürk, Tunahan Derin, Mutlu Arkın, Erol Yılmaz, Abdullah Takkaş, Turgut Diner, Cemil Atalardin, Bilal Çolak, Yücel Kahraman

GOLLER: Volkan Işık, Hacı Ağdaş (2), Mutlu Arkın (3)

L5 – L6 maçı Avluburun – Avluburun Fener: 3 – 1

HAKEM: Sercan Aksu

AVLUBURUN: Enes Sağın, Haluk Gün, Ergün Ay, arif Yıldırım, Sefa Sezgi, Fahri Sadıç, Emre Yüksel, Volkan Gönül, Tolga Ay, Erkan Pürçek, Burak Sağın

AVLUBURUN FENER: Mustafa Akyol, Murat Aslan, Bedri Gönül, Fatih Sadıç, Niyazi Sağın, Ersin Çalış, Sedat Aslan, Muammer Yıldırım, Mehmet Arslancan, Erhan Çalışçı, Recai Toygar

GOLLER: Volkan Gönül (2), Haluk Gün, Mehmet Arslancan

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kartepe Futbol Turnuvası - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement