Son Dakika Haberleri: Karun Mücevherat'tan Katar Çıkartması

Karun Mücevherat'tan Katar Çıkartması

4 ay önce

Mücevherlerindeki farklı tasarımlarıyla öne çıkan Karun Mücevherat, Avrupa ve Amerika'nın ardından şimdi de Katarlıların vazgeçilmezi haline geldi.

Karun Mücevherat'tan Katar Çıkartması, System.String[]

Karun Kıraç, "Birbirinden özgün ve zengin modellerimizle başta  Katar olmak üzere, tüm Körfez ülkelerinde en çok tercih edilen markalardan biriyiz. Hedefimiz  Cartier, Chopart gibi dünya markaları arasındaki yerimizi korumak" dedi.

Ailesinin sarraf-kuyumcu geleneğini sürdüren Karun Kıraç'ın markası Karun Mücevherat'ın ünü  Türkiye sınırlarını aştı.  Elton John'dan  Monica Belluci'ye,  Jennifer Lopez'den  Kevin Spacey'e kadar dünyaca ünlü pek çok ismin tercihi olan Karun Mücevherat,  Avrupa ve  Amerika'nın ardından şimdi de Katarlı seçkin müşterilerin vazgeçilmezi haline geldi.

KARUN MÜCEVHERAT DOHA'DA BÜYÜK YANKI UYANDIRDI

Tüm mücevherlerinde gösterdiği olağanüstü el işçiliğiyle dikkat çeken Karun Mücevherat,  Katar'da 2017'de düzenlenen Qatar  Doha Jewellery & Watches Exhibition'da sergilediği özel tasarımlarla büyük yankı uyandırdı.  Cartier,  Chopard, Graff, Tiffany&Co.,  Van Cleef,  Dior, Hublot, AP gibi dünyaca ünlü markaların yer aldığı çok özel fuardaki tek Türk markası olarak gövde gösterisi yaptı. Karun Mücevherat, fuardaki standını  İstanbul  Nişantaşı'ndaki mağazasının bire bir aynısı olarak tasarladı ve değerli misafirlerini burada ağırladı.

ARTIK KLASİK ÜRÜNLER DEĞİL ÖZEL TASARIMLAR REVAÇTA

Karun Kıraç, fuarda klasik ürünlerden çok, tasarım ürünlerin rağbet gördüğünü belirterek, "Geniş ürün yelpazesine sahip Karun Mücevherat, birbirinden özgün tasarımlarıyla bu talebe en güzel yanıtı veren firma oldu. Türk firmalar da özel objeler için randevu alarak sıraya girdi" dedi. Fuarda Şeyh Hamid Bin Halife Al Sani'nin çeşitli objeler, eşi ve dostları için pek çok mücevher aldığını belirten Karun Kıraç, "Katarlılar mücevherlerimizi çok beğendi. Karun Mücevherat olarak fuara damga vurduk. Gerçekleştirdiğimiz satışlarla  Katar'da büyük bir iş hacmi yakaladık. Geniş ürün yelpazemizle yaptığımız ihracatla  Türkiye ekonomisine büyük katkı sağladık" diye konuştu.

PIRLANTA DA VAR RENKLİ TAŞLAR DA

Karun Kıraç,  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan'ın  Suudi Arabistan,  Birleşik Arap Emirlikleri,  Bahreyn,  Mısır ve  Yemen'in diplomatik ilişkilerini kestiği  Katar'a  Türkiye'nin verdiği desteği sürdüreceğini açıklamasının kendileri için büyük önem taşıdığını vurguladı.  Katar'a daha fazla mücevher satmak için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Karun Kıraç şöyle devam etti: "En iyi kesim ve en göz alıcı pırlantaların yanı sıra ametistten turmaline, safirden yakuta birçok çeşit renkli taşı tasarımlarımızda kullanıyoruz. Değerli taş ve madenlerle süslenmiş kişiye özel objeler tasarlayıp üretiyoruz. Birbirinden özgün ve zengin tasarımlarımızla başta  Katar olmak üzere, tüm Körfez ülkelerinde tercih edilen bir markayız. Hedefimiz  Cartier, Chopart gibi dünya markaları arasındaki yerimizi korumak."

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Lüks İçinde Yaşıyorlar! Hakan Şükür'ün Tesettürlü Eşi, ABD'de Başını Açtı Almanya'da Türklerin Yoğun Olduğu Köln Kentine Ermeni Anıtı Dikildi
Şırnak'ta Öldürülen PKK'nın Üst Düzey Yöneticisinin Cenazesine 3 HDP'li Vekil de Katıldı