Son Dakika Haberleri: Kaşıkçı Olayıyla İlgili İstanbul'a Gelen 15 Kişilik İnfaz Timindeki Teğmen, Kazada Öldü

Kaşıkçı Olayıyla İlgili İstanbul'a Gelen 15 Kişilik İnfaz Timindeki Teğmen, Kazada Öldü

29 gün önce

Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğunda gazeteci Cemal Kaşıkçı'yı vahşice katleden 15 kişilik timde yer alan, Kraliyet Hava Kuvvetlerinde görevli Teğmen Meşal Saad El Bostani, Riyad'ta şüpheli bir kazada öldü.

Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'nda gazeteci Cemal Kaşıkçı'yı vahşice katlettiği iddia edilen 15 kişilik timde yer alan Meşal Saad El Bostani, Riyad'ta şüpheli bir kazada öldü. Teğmen rütbesiyle Kraliyet Hava Kuvvetleri'nde pilotluk yapan Bostani böylece sırlarıyla gitmiş oldu.

BOSTANİ'NİN SUSTURULMUŞ OLABİLECEĞİ BELİRTİLDİ

Gazeteci Cemal Kaşıkçı'yı vahşice katlettiği söylenen 15 kişilik timde yer alan Meşal Saad el-Bostani (31) Riyad'da şüpheli bir kazada öldü. Yeni Şafak'ta yer alan habere göre; Bostani'nin 'susturulmuş olabileceği' belirtiliyor.

KRALİYET HAVA KUVVETLERİNDE GÖREV ALIYORDU

Teğmen rütbesiyle Kraliyet Hava Kuvvetlerinde görev alan Bostani, 2 Ekim'de özel jetle İstanbul'a gelenlerden biriydi. Bostani, Wyndham Grand Hotel'de kaldıktan sonra yine özel jetle saat 21:46'da Türkiye'den ayrılmıştı.


YORUMLAR


Gayrimenkul Satış ve Kiralamada TL ile Sözleşme Dönemi Resmen Başladı Son Dakika! Türk Büyükelçi'nin Makam Aracı Kaza Yaptı: Ölü ve Yaralılar Var

Son dakika! Beşiktaş'ta Pepe, Alacakları İçin TFF'ye Başvurdu