Kasım Ayı Meclisinin 2.Birleşimi Yapıldı - Son Dakika

Kasım Ayı Meclisinin 2.Birleşimi Yapıldı

08.11.2021 08:12
Kasım Ayı Meclisinin 2.Birleşimi Yapıldı

Aliağa Belediyesi Kasım Ayı Olağan Meclisi 2.Birleşimi, Belediye Başkanı Serkan Acar yönetiminde gerçekleştirildi.

Belediye Meclis Salonu'ndaki toplantıda ilk birleşimde İmar ve Plan Bütçe Komisyonu ile Çevre, Sağlık ve Esnaf Komisyonuna havale edilen 5 madde meclis üyelerinin görüşüne sunuldu. Tüm maddeler tek tek oylanarak kabul edildi.

'YARI AÇIK SİSTEM DAMIZLIK KIVIRCIK KOYUNCULUK TESİSİ' YAPIMI OY BİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ

Hayvancılığın desteklenmesi amacıyla İzmir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile ortak hizmet projesi gerçekleştirilmesi, gerçekleştirilecek ortak hizmet projesi kapsamında 'Yarı Açık Sistem Damızlık Kıvırcık Koyunculuk Tesisi'nin yapılması, bu hususlarda protokol imzalamak, gerekli işlemleri yürütmek amacıyla Belediye Başkanı Serkan Acar'ın yetkilendirilmesi hususunun oy birliği ile kabul edildiğine ilişkin Plan ve Bütçe Komisyonu raporu, komisyondan geldiği şekliyle oy birliği ile kabul edildi.

YORUMLAR
500
Bilecik Belediyesi'nden esnaf ve vatandaşlara bayrak hediyesi Bilecik Belediyesi'nden esnaf ve vatandaşlara bayrak hediyesi Beyaz eşya fiyatlarının yükselmesiyle ikinci el ürünlere ilgi arttı Beyaz eşya fiyatlarının yükselmesiyle ikinci el ürünlere ilgi arttı Zabıtadan esnafa sahte para uyarısı Zabıtadan esnafa sahte para uyarısı
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kasım Ayı Meclisinin 2.Birleşimi Yapıldı - Son Dakika


Advertisement