Kasımpaşa-Göztepe maçında VAR incelemesinin uzun sürmesi tartışmalara neden oldu - Son Dakika

Kasımpaşa-Göztepe maçında VAR incelemesinin uzun sürmesi tartışmalara neden oldu

23.10.2020 22:54

Kasımpaşa, sahasında golsüz berabere kaldığı Göztepe maçının 7. dakikasında fileleri havalandırdı ancak bu gol VAR incelemesi sonucu ofsayt nedeniyle iptal oldu. VAR incelemesinin 4 dakikadan fazla sürmesi ve pozisyona bir türlü karar verilememesi tepki çekti.

Kasımpaşa-Göztepe maçında VAR incelemesi karşılaşmaya adeta damga vurdu.

İstanbul ekibi, sahasında golsüz berabere kaldığı Göztepe maçının 7. dakikasında fileleri havalandırdı ancak bu gol VAR incelemesi sonucu ofsayt nedeniyle iptal oldu. VAR incelemesinin 4 dakikayı aşması ayrıca ofsayt pozisyonu çok tartışıldı.

Kasımpaşa-Göztepe maçında VAR incelemesinin uzun sürmesi tartışmalara neden oldu
(Görüntü: beIN SPORTS'tan alınmıştır)

MİLİMETRİK ÖLÇÜMLER YAPILDI

Koita'nın pasıyla kaleciyle karşı karşıya kalan Armin Hodzic'in şutunda top ağlarla buluştu ancak Hodzic'in ofsayt pozisyonu adeta milimetrik ölçümler sonucu bulundu.

Kasımpaşa-Göztepe maçında VAR incelemesinin uzun sürmesi tartışmalara neden oldu

Son Dakika Spor Kasımpaşa-Göztepe maçında VAR incelemesinin uzun sürmesi tartışmalara neden oldu - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Kasımpaşa ile Göztepe 0-0 berabere kaldı Paşinyan'dan gerilimi artıracak çıkış: Dağlık Karabağ'a Rus barış gücünün yerleştirilmesine razıyız Hadise ve Kaan Yıldırım, ailelerinin onay vermesiyle evlilik kararı aldı Geri sayım başladı! Koronavirüs aşısında kasım sonu itibarıyla sonuç alınabilir Bakan Koca, vatandaşlara korona aşısının ne zaman yapılacağını açıkladı: Muhtemelen aralıkta 5 milyon gibi bir aşılamayı yapabiliriz Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi Aleyna Tilki'nin yıllar önce İstiklal Caddesi'nde türkü söylediği video ortaya çıktı