Son Dakika Haberleri: Kasımpaşalı Trezeguet'in Yeni Menajeri, Galatasaray'a Yakınlığıyla Bilinen William D'Avila Oldu

Kasımpaşalı Trezeguet'in Yeni Menajeri, Galatasaray'a Yakınlığıyla Bilinen William D'Avila Oldu

9 ay önce

Galatasaray'ın Badou Ndiaye, Henry Onyekuru ve Mbaye Diagne transferinde yakın ilişkiler kurduğu William D'Avila, Kasımpaşa'nın yıldızı Mahmoud Trezeguet'nin de temsilcisi oldu.

Kasımpaşalı Trezeguet'in Yeni Menajeri, Galatasaray'a Yakınlığıyla Bilinen William D'Avila Oldu, System.String[]

Kasımpaşa'nın başarılı oyuncusu Trezeguet'in yeni menajeri William D'Avila oldu. Mısırlı yıldız ile D'Avila arasındaki bu anlaşmadan sonra yaz transfer döneminde Trezeguet'nin Kasımpaşa'dan Galatasaray'a transfer olacağı yönündeki haberler artmaya başladı.

GALATASARAY D'AVİLA'YA YETKİ VERDİ

Kasımpaşa'da mutsuz olan ve ayrılmak isteyen Trezeguet'in, D'Avila ile Mbaye Diagne aracılığıyla tanıştığı da belirtildi. Galatasaray'ın da Trezeguet transferi konusunda William D'Avila'ya yetki verdiği kaydedildi.

WILLIAM D'AVILA, AKADEMİ'YE DE EL ATTI

Galatasaray Akademisi'nden gyetişen genç yıldız Celil Yüksel, Abdussamed Karnucu ve Ferhan Evren de menajer olarak William D'Avila ile anlaştı. William D'Avila, daha önce Badou Ndiaye'nin astronomik satışından 1 milyon euro komisyon ücreti almıştı.

(Sporx)

Kasımpaşalı Trezeguet'in Yeni Menajeri, Galatasaray'a Yakınlığıyla Bilinen William D'Avila Oldu
Haber Yayın Tarihi: 24.02.2019 02:40 

YORUMLAR


Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! Enerji Kimlik Belgesi almak artık zorunlu
İstanbul'un göbeğinde genç kıza tecavüz girişiminde bulundular Acun Ilıcalı, vergi rekortmenleri listesinde 41 basamak geriledi