Son Dakika Haberleri: Irma Kasırgası Sırasında Duyulan Ezan Sesi Tüyleri Diken Diken Etti

Irma Kasırgası Sırasında Duyulan Ezan Sesi Tüyleri Diken Diken Etti

9 gün önce

Camiyi terk etmeyen imamın Irma Kasırgası sırasında okuduğu ezan, duyanları hayrete düşürdü. Ezanı mucize olarak yorumlayanlar oldu.

ABD'nin  Florida Eyaleti'ni vuran Irma Kasırgası sırasında duyulan ezan sesi, herkesi şaşırttı. Kısa süre içerisinde ezanın bölgedeki camiyi terk etmeyen imam tarafından okunduğu ortaya çıktı.

ÖNCE KARAYİPLER'İ SONRA FLORİDA'YI VURDU

Karayipler'i yerle bir eden Irma Kasırgası,  ABD'nin  Florida Eyaleti'ni vurdu. Eyalet genelinde kasırga nedeniyle 6,3 milyon kişi bölgeden tahliye edildi. Kasırganın etkisiyle deniz suları  Florida kıyılarını istila etti. Birçok yerleşim birimi tahrip oldu.

İZLEYENLER KORKU DOLU ANLAR YAŞADI

Öte yandan kasırga felaketi sırasında amatör kameralar aracılığıyla kayda alınan dehşet verici görüntüler sosyal medyada hızla yayıldı. Kasırga sırasında gök yüzünde bir meleği andıran ve kanatlarını açarak  Florida üzerine doğru ilerleyen silüet izleyenlere korku dolu anlar yaşattı.

KASIRGA SIRASINDA EZAN SESİ DUYULDU

Yine kasırga sırasında  Florida'da ezan sesi duyuldu. Bölge boşaltılmış ve kasırga nedeniyle adeta küçük bir kıyamet yaşanırken duyulan ezan sesi, ilahi bir mesaj olarak yorumlandı. Ancak kısa süre sonra ezanın, uyarılara rağmen görev yaptığı camiyi terk etmeyen imam tarafından okunduğu anlaşıldı.


Son Dakika! Kritik MGK'nın Ardından Bakanlar Kurulu Toplandı! ABD'den Barzani'ye Referandum Uyarısı: Çok Fazla Risk Taşıyor
Kadir Topbaş'ın İstifasına CHP'den İlk Yorum: Halkın Oylarıyla Gitmeli Son Dakika! MGK'dan Barzani'ye Uyarı Çıktı: Uluslararası Anlaşmalardan Kaynaklanan Haklarımız Var