Son Dakika Haberleri: Kasırga Sonrası Sel Altında Kalan Yollarda Su Kayağı Yaptılar

Kasırga Sonrası Sel Altında Kalan Yollarda Su Kayağı Yaptılar

6 gün önce

Amerika'yı şiddetli bir biçimde vuran ve en yüksek şiddet kategorisinde değerlendirilen Irma Kasırgası sonrası gençler yollarda su kayağı yaptı.

Amerikalı gençler, Irma Kasırgası'ndan sonra sel altında kalan yollarda su kayağı yaparak eğlenceli görüntülere sahne oldu.

NEGATİFİ AVANTAJA ÇEVİRDİLER

5. Kategori'deki Irma Kasırgası sebebiyle  Amerika'nın  Florida eyaletini sel bastı. Yollar dahl bütün sokakların sel altında kalmasından sonra Amerikalı gençler işi yine eğlenceye vurup su kayağı yaptı. Böyle negatif bir durumu pozitife çevirme yetenekleri ve yıkıcı Kasırga sonrası morallerinin bozuk olmaması izleyenleri şaşırttı.

AMERİKA SOKAKLARI BERBAT HALDE

Gençlerin bu hareketi eğlenceli görüntülere sahne olurken, Irma Kasırgası'nın  Amerika sokaklarındaki etkileri de net bir biçimde görüldü.


Meksika'da Depremde Acı Detay 32 Yıl Önceki Felaketin Yıl Dönümünde 7.1'le Sallandılar Kuzey Kore'den Trump'a Sert Yanıt: Korkunç Bir Nükleer Saldırıyla Karşılaşacaklar
Erdoğan'dan Amerikalı Gazeteciye: Bize Vermediğiniz Silahları Teröristlere Nasıl Verdiniz? Erdoğan-Trump Görüşmesinin Saati Belli Oldu!