Kastamonu'da İntihar Eden Er, Malatya'da Toprağa Verildi - Son Dakika
Güncel

Kastamonu'da İntihar Eden Er, Malatya'da Toprağa Verildi

Kastamonu\'da İntihar Eden Er, Malatya\'da Toprağa Verildi

Kastamonu'nun İnebolu İlçesi'nde vatani görevini yaptığı sırada, bir arkadaşının tüfeği ile intihar eden er Doğukan Kahyaoğlu memleketi Malatya'da gözyaşları arasında toprağa verildi.

03.01.2012 14:14
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Kastamonu'nun İnebolu İlçesi'nde vatani görevini yaptığı sırada, bir arkadaşının tüfeği ile intihar eden er Doğukan Kahyaoğlu memleketi Malatya'da gözyaşları arasında toprağa verildi.

İnebolu Jandarma Komutanlığı'nda askerliğini yapan 22 yaşındaki Doğukan Kahyaoğlu, önceki gün nöbete giden arkadaşının piyade tüfeğini alarak yemekhanede intihar etmişti. Ankara Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsinin ardından Jandarma er Doğukan Kahyaoğlu'nun cenazesi bugün Malatya Şehir Mezarlığı'na getirildi. Kahyaoğlu için şehir mezarlığında öğle vakti kılınan cenaze namazına AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfekçi, Malatya İl Jandarma Komutanı Albay Recep Ayaz, askeri yetkililer ve vatandaşlar katıldı. Cenaze namazı sırasında ölen askerin eşi Şeyma Kahyaoğlu yakınlarının desteği ile güçlükle ayakta dururken 1.5 yaşındaki kızı Tuanna ise akrabalarının kucağında hiç bir şeyden habersiz sürekli ağladı.

Jandarma Er Doğukan Kahyaoğlu'nun cenazesi kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları arasında toprağa verilirken, ağabeyi Taylan Kahyaoğlu kardeşinin ölümünün şüpheli olduğunu ve araştırılması için suç duyurusunda bulunacaklarını söyledi. Ağabey Kahyaoğlu, kardeşinin terhisine 4 ay kaldığını ve asla intihar edecek bir yapıda olmadığını ileri sürdü. Ağabey Kahyaoğlu, kardeşinin hava değişimine geldiği sırada sürekli komutanlarından şikayetçi olduğunu da öne sürdü.

- Malatya

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kastamonu'da İntihar Eden Er, Malatya'da Toprağa Verildi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement