KASTAMONU - Kar yağışı etkili oldu - Son Dakika

KASTAMONU - Kar yağışı etkili oldu

08.04.2021 23:19

Kastamonu merkezi ve ilçelerde başlayan sağanak, yüksek kesimlerde yerini kar yağışına bıraktı.

Kastamonu merkezi ve ilçelerde başlayan sağanak, yüksek kesimlerde yerini kar yağışına bıraktı.

Kar yağışı, Kastamonu- Çankırı kara yolunun Ilgaz Dağı mevkisi, Ilgaz Dağı Milli Parkı, Yaralıgöz geçidi, İhsangazi ilçesinin yüksek kesimleri ve Küre ilçesinde etkili oldu.

Ulaşımda aksama yaşamaması için Karayolları ve trafik ekipleri önlem aldı.

İhsangazi'nin Sünnük köyü muhtarı Nihat Kara, AA muhabirine yaptığı açıklamada, köylerinde şu anda yaklaşık 10 santimetre kar olduğunu söyledi.

Nisan ayının ortalarına yaklaştıkları şu günlerde böyle bir yağış beklemediklerini dile getiren Kara, "Mevsim ilkbahar ama kar yağışı halen devam ediyor. Şu anda çok güzel kar yağıyor. Bölgemiz tekrar beyaza büründü. Böyle giderse sabaha kadar kar kalınlığı 15-20 santimetreyi bulur." dedi.

KASTAMONU - Kar yağışı etkili oldu
KASTAMONU - Kar yağışı etkili oldu
KASTAMONU - Kar yağışı etkili oldu
KASTAMONU - Kar yağışı etkili oldu

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel KASTAMONU - Kar yağışı etkili oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kabine değişikliği ile Bakan olarak atanan isimlere siyasilerden tebrik mesajı yağdı Kabine değişikliği ile Bakan olarak atanan isimlere siyasilerden tebrik mesajı yağdı Nihat Hatipoğlu'nun YÖK üyeliğindeki görev süresi uzatıldı Nihat Hatipoğlu'nun YÖK üyeliğindeki görev süresi uzatıldı Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na Vedat Bilgin getirildi Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na Vedat Bilgin getirildi Kabine'de beklenen revizyon! 3 bakanlığa atama yapıldı, 2 bakan görevden alındı Kabine'de beklenen revizyon! 3 bakanlığa atama yapıldı, 2 bakan görevden alındı Biontech mi, Sinovac mı? Prof. Dr. Güner Sönmez, madde madde iki aşının özelliklerini sıraladı Biontech mi, Sinovac mı? Prof. Dr. Güner Sönmez, madde madde iki aşının özelliklerini sıraladı Emniyet'ten 'karton toplayıcısı' açıklaması: Sokak kısıtlamasından ceza kesilmedi Emniyet'ten 'karton toplayıcısı' açıklaması: Sokak kısıtlamasından ceza kesilmedi Müsait pozisyonda topu çok farklı şekilde dışarı gönderen Erdoğan Yeşilyurt sosyal medyayı salladı Müsait pozisyonda topu çok farklı şekilde dışarı gönderen Erdoğan Yeşilyurt sosyal medyayı salladı Nusret, 'Nereden geldiğini unutma' diyerek paylaştı, binlerce kişinin takdirini topladı Nusret, 'Nereden geldiğini unutma' diyerek paylaştı, binlerce kişinin takdirini topladı