Arkadaşlarıyla ormanlık alanda mantar toplamaya giden adamdan haber alınamıyor - Son Dakika

Arkadaşlarıyla ormanlık alanda mantar toplamaya giden adamdan haber alınamıyor

26.09.2021 00:18
Arkadaşlarıyla ormanlık alanda mantar toplamaya giden adamdan haber alınamıyor

Kastamonu'da iki arkadaşıyla birlikte ormanlık alanda mantar toplamaya giden Osman Yıldırım isimli vatandaş, arkadaşlarından ayrıldıktan sonra bir daha dönmedi. Yıldırım'ı bulmak için başlatılan çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Kastamonu'da Osman Yıldırım(64) isimli vatandaş, arkadaşlarıyla ormanlık alanda mantar toplamaya çıktı. Ancak Yıldırım, bir süre sonra arkadaşlarından ayrılarak başa yöne gitti. Yıldırım'dan bir daha haber alınamadı.

JANDARMAYA HABER VERDİLER

Eflani ilçesinden iki arkadaşıyla birlikte mantar toplamak için Kastamonu'nun Pınarbaşı ilçesindeki ormanlık alana giden Yıldırım, bir süre sonra arkadaşlarından ayrıldı. Ormanlık alanda Yıldırım'ı kaybeden arkadaşları akşam saatlerinde jandarmayı arayarak durumu bildirdi.

ŞARJI BİTTİ, TELEFONU KAPANDI

Arama çalışmalarına başlayan Azdavay ve Pınarbaşı ilçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, telefonla Yıldırım'a ulaştı. Ormanın içinde olduğunu ama yönünü bulamadığını söyleyen Yıldırım'ın bir süre sonra şarjı bittiği için telefonu kapandı. Jandarmanın yanı sıra arama çalışmalarına katılmak üzere bölgeye AFAD ve UMKE ekipleri de sevk edildi.

Arkadaşlarıyla ormanlık alanda mantar toplamaya giden adamdan haber alınamıyor

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Arkadaşlarıyla ormanlık alanda mantar toplamaya giden adamdan haber alınamıyor - Son Dakika


YORUMLAR (1)
500

Son Dakika

Hastaneye kaldırılan Kraliçe 2. Elizabeth taburcu edildi 00:56 Hastaneye kaldırılan Kraliçe 2. Elizabeth taburcu edildi Sosyal medya paylaşımları nedeniyle tartıştığı akrabasını öldürdü 23:30 Sosyal medya paylaşımları nedeniyle tartıştığı akrabasını öldürdü Vitor Pereira'dan Antwerp maçı sonrası Mesut Özil isyanı: Neden soruyorsunuz? 22:29 Vitor Pereira'dan Antwerp maçı sonrası Mesut Özil isyanı: Neden soruyorsunuz?
Yola fırlayan 5 yaşındaki kıza zırhlı polis aracı çarptı! Feci kaza anbean kamerada 21:42 Yola fırlayan 5 yaşındaki kıza zırhlı polis aracı çarptı! Feci kaza anbean kamerada Polisle yaşadığı kovalamaca sonucu yakalanacağını anlayan genç canına kıydı 21:04 Polisle yaşadığı kovalamaca sonucu yakalanacağını anlayan genç canına kıydı Sosyal medya bunu konuşuyor! Hazal Ergüçlü'nün çıplak görüntüleri dizi tanıtımının önüne geçti 18:56 Sosyal medya bunu konuşuyor! Hazal Ergüçlü'nün çıplak görüntüleri dizi tanıtımının önüne geçti
Doların ateşi nasıl düşer? 18:43 Doların ateşi nasıl düşer? "Şakkadak" çıkışıyla bilinen ekonomistten Haberler.com'a çok özel açıklamalar Kemal Kılıçdaroğlu'ndan, faiz kararından sonra doların yükselişine çok sert tepki 17:43 Kemal Kılıçdaroğlu'ndan, faiz kararından sonra doların yükselişine çok sert tepki
Advertisement