Kastamonu Eski Valisi Enis Yeter Merkeze Alındı - Son Dakika

Kastamonu Eski Valisi Enis Yeter Merkeze Alındı

03.01.2012 08:50
Kastamonu Eski Valisi Enis Yeter Merkeze Alındı, System.String[]

Kastamonu eski Valisi Enis Yeter, merkez valiliğine atandı Kastamonu eski Valisi Enis Yeter, merkez valiliğine atandı.

Kastamonu eski Valisi Enis Yeter, merkez valiliğine atandı Kastamonu eski Valisi Enis Yeter, merkez valiliğine atandı. Gençlik ve Spor Bakanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı'na Fatih Gültekin'in ataması yapıldı.

Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre Kastamonu eski Valisi Enis Yeter, merkez valiliğine atandı. Yeter, 15 Eylül 1997 tarihinde Kastamonu Valiliği'ne atanmış ve 11 Temmuz 2003 tarihine kadar bu görevi yapmıştı. 11 Temmuz 2003'den 12 Kasım 2007 tarihine kadar Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşarlığı görevinde bulunan Yeter, 12 Kasım 2007 tarihi itibariyle T.C. Bern Büyükelçiliği Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşaviri görevini yürütmekteydi. Yeter, Murat Başesgioğlu'nun bakanlığı döneminde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı müsteşarlığı yapmıştı.

Bu arada Gençlik ve Spor Bakanlığı, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığına Fatih Gültekin'in ataması yapıldı. - Ankara

Kastamonu Eski Valisi Enis Yeter Merkeze Alındı

- Kaynak: ANKA

Son Dakika Ekonomi Kastamonu Eski Valisi Enis Yeter Merkeze Alındı - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın