Kastamonu Güven Turizm, Ankara Seferine Dualarla Başladı - Son Dakika

Kastamonu Güven Turizm, Ankara Seferine Dualarla Başladı

15.01.2012 16:40
Kastamonu Güven Turizm, Ankara Seferine Dualarla Başladı, System.String[]

1982 yılından bu yana hizmet veren Kastamonu Güven Turizm, Kastamonu-Ankara seferine dualarla ve kurban keserek başladı.

1982 yılından bu yana hizmet veren Kastamonu Güven Turizm, Kastamonu-Ankara seferine dualarla ve kurban keserek başladı.

Taşköprü Terminali'nde gerçekleşen programda 30 yıldır Kastamonu-İstanbul ve Kastamonu-Samsun güzergahlarında çalışan Kastamonu Güven Otobüs İşletmesi, bundan böyle Kastamonu-Ankara seferlerine de başladı.

Firma sahibi Hasan Çatal, hemşehrilerinden gelen talep üzerine, aldıkları 2 otobüsle, Taşköprü ve tüm Kastamonu halkına Ankara güzergahında da hizmet edecek olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, "30 yıllık hizmet kalitemizi arttırarak devam ettiriyoruz ve halkımızı firmamıza gösterdiği teveccühten dolayı sonsuz şükranlarımızı sunarız" dedi.

Yeni hatta seferlerin, Taşköprü'den sabah 09.00 ve gece 01.00, Ankara'dan ise sabah 09.30 ve akşam 18.00'de yapılacağı duyuruldu.

- KASTAMONU

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kastamonu Güven Turizm, Ankara Seferine Dualarla Başladı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

ABD Temsilciler Meclisi, Ülkü Ocakları'nın araştırılmasına ilişkin maddeyi onayladı 00:06 ABD Temsilciler Meclisi, Ülkü Ocakları'nın araştırılmasına ilişkin maddeyi onayladı Akşener partisinin anketlerdeki oy oranını verdi: 9 anketin ortalamasına göre yüzde 16 görünüyoruz 22:40 Akşener partisinin anketlerdeki oy oranını verdi: 9 anketin ortalamasına göre yüzde 16 görünüyoruz Dilek canlı yayında anlattı, tüm Türkiye gözyaşları içinde izledi: Ailem beni sattıktan sonra izliyor 21:40 Dilek canlı yayında anlattı, tüm Türkiye gözyaşları içinde izledi: Ailem beni sattıktan sonra izliyor
Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler'den şaşırtan aldatma itirafı 19:40 Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler'den şaşırtan aldatma itirafı Hande Erçel'in yıllar önceki estetiksiz hali görenleri şaşırttı 18:20 Hande Erçel'in yıllar önceki estetiksiz hali görenleri şaşırttı 15 yaşındaki kızla ormanda bulunan işçi serbest kaldı 17:13 15 yaşındaki kızla ormanda bulunan işçi serbest kaldı
Avukat kılığına giren silahlı kişiler duruşma salonundaki çete liderini öldürdü 15:39 Avukat kılığına giren silahlı kişiler duruşma salonundaki çete liderini öldürdü Son Dakika! Erdoğan'dan ABD Başkanı Joe Biden'a eleştiri: Daha önce hiçbir liderle bu durumu yaşamadım 13:58 Son Dakika! Erdoğan'dan ABD Başkanı Joe Biden'a eleştiri: Daha önce hiçbir liderle bu durumu yaşamadım
Advertisement