Kastamonu Valisi Mesut Yıldırım Açıklaması - Son Dakika

Kastamonu Valisi Mesut Yıldırım Açıklaması

4 yıl önce

Kastamonu Valisi Mesut Yıldırım, Bozkurt’ta düzenlendiği toplantıda, amaçlarının devlet ile vatandaş arasında sağlıklı iletişim kurmak olduğunu söyledi.

Kastamonu Valisi Mesut Yıldırım Açıklaması, System.String[]

Kastamonu Valisi Mesut Yıldırım, Bozkurt'ta düzenlendiği toplantıda, amaçlarının devlet ile vatandaş arasında sağlıklı iletişim kurmak olduğunu söyledi.


Vali Mesut Yıldırım, Bozkurt'ta Değerlendirme Toplantısı düzenledi. 19 ilçede yapılması planlanan değerlendirme toplantılarına Bozkurt'tan devam eden Vali Mesut Yıldırım, değerlendirme toplantılarının devam eden hizmet, yatırım ve projelerin gözden geçirilmesi ve yeni yatırım programlarının şekillenmesine yönelik ihtiyaçların tespit edilmesi gibi somut hizmet gereklerinin yanı sıra, devlet vatandaş arasında sağlıklı iletişim kurmak açısından da çok önemsedikleri bir buluşma zemini olduğunu söyledi.


Toplantıya Bozkurt Kaymakam Vekili Recep Koşal ve Bozkurt Belediye Başkanı Abdullah Bozkurt Ekeş, ilçede yapımı devam eden yatırımlar ve projeler ile ilgili sunumda yaptı.


Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği toplantıda, ilçede turizmin canlandırılmasına yönelik tedbirlerin yanı sıra talepler de vatandaşlar tarafından seslendirildi. - KASTAMONU

Haber Yayın Tarihi: 10.11.2016 05:48 Kaynak: İHASon Dakika

ABD'nin 11 askerinin İran saldırısında beyin sarsıntısı geçirdiği ortaya çıktı
İlkokul öğrencisi, valinin makam aracındaki bayrağı öptü Vatandaşlara soruldu: Bu pazar seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz? İşte dikkat çeken anket sonuçları

Son Dakika Haberleri