Kastamonuspor İçin Yardım Kampanyası - Son Dakika

Kastamonuspor İçin Yardım Kampanyası

18.01.2012 19:40
Kastamonuspor İçin Yardım Kampanyası, System.String[]

Son dönemlerde ekonomik açıdan zor günler geçiren 3.Lig 1.Grupta mücadele eden Kastamonuspor'a destek olmak amacıyla, iş adamı Hayati Bülbül öncülüğünde yardım kampanyası başlatıldı.

Son dönemlerde ekonomik açıdan zor günler geçiren 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Kastamonuspor'a destek olmak amacıyla, iş adamı Hayati Bülbül öncülüğünde yardım kampanyası başlatıldı.

Bülbül, ofisinde düzenlediği basın toplantısında, "Hep beraber omuz omuza play-off'a" sloganıyla yola çıktıklarını söyledi.

Kampanyaya, isimleri belirlenen 150 iş adamının 1000'er lira destek vermelerini beklediklerini dile getiren Bülbül, "Ben bin lira ile iştirak ediyorum. İş adamlarımıza çağrıda bulunuyorum. Herkes destek olsun. Kastamonu'nun tek sosyal faaliyeti bu var. Onun için herkesin bu kampanyaya destek olması gerekiyor. Biz yönetimden memnunuz, biraz destek olurlarsa başaracaklarından eminim. Biz her sene kulübü düşmekten kurtarmak için destek verdik. Eğer çıkmak için destek verirsek çıkartırız. Önemli olan destek olmak" diye konuştu.

Kastamonuspor Başkanı Levent Özbek, yapılan yardımdan ötürü iş adamı Bülbül'e teşekkür etti.

Geçen seneki benzer kampanyada 47 kişide kaldıklarını hatırlatan Özbek, şunları kaydetti:

"Bu sene hedefimiz bu sayıyı arttırmaktır. Bizim hedefimiz 150 kişiden yardım toplamaktır. Geçen senelere oranla bu sene Kastamonuspor olarak yalnız kaldık. Geçen seneki heyecan da yok ama bu seneki takımımız geçen seneye oranla iyi bir takımdır. Bu sezona da belirli hedeflerle başladık. İnşallah bu hedefler tutar. Bu hedeflerin tutması için de, Kastamonuluların, derneklerin, iş adamlarımızın ve taraftarların bu işe sahip çıkması gerekiyor. Kastamonuspor'un, 15 kişilik yönetim kadrosundan oluşmadığını görmeliler. İkinci lige çıkmak göründüğü gibi zor bir şey değil. Birlik, beraberlik ve sahiplenme duygusu oluştuğunda bizim bu sene hedefe ulaşacağımızdan eminim. İlk geldiğimiz günden beri heyecanımızla çalışmaya devam ediyoruz."

- KASTAMONU

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kastamonuspor İçin Yardım Kampanyası - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Şaka yapmak isterken elindeki av tüfeğiyle arkadaşını öldürdü Depremin merkez üssü Seferihisar'da deniz yeniden çekildi İzmir depremi yıllar öncesine götürdü! Gölcük depreminde enkazdan çıkarılan Gizem Güven'den duygusal paylaşım Çocukken ırmaktan tuttuğu balıkları şimdi üreterek dünyaya pazarlıyor Kredi kartı kullananlar dikkat! Faiz oranları değiştirildi İzmir'deki depremde yeni binalar da yıkıldı! Vatandaşlar hesap sorulmasını istiyor Rusya'dan yardım isteyen Paşinyan'a aynı cevap verildi: Çatışmalar Ermenistan topraklarına sıçrarsa destek veririz Nitrojen tüplü otomobile 1.280 lira ceza kesildi