Katar'da 10. Uluslararası Tarım Fuarı başladı - Son Dakika

Katar'da 10. Uluslararası Tarım Fuarı başladı

15.03.2023 18:00
Katar'da 10. Uluslararası Tarım Fuarı başladı

Katar'ın başkenti Doha'da 55 ülkeden 675 kurum ve kuruluşun katıldığı 10. Uluslararası Tarım Fuarı başladı.

Katar'ın başkenti Doha'da 55 ülkeden 675 kurum ve kuruluşun katıldığı 10. Uluslararası Tarım Fuarı başladı.

Katar Belediyeler Bakanlığı tarafından organize edilen geleneksel Uluslararası Tarım Fuarı'nın açılışı Doha Sergi ve Kongre Merkezi'nde yapıldı.

Açılışa, Katar Belediyeler Bakanı Abdullah bin Abdulaziz et-Turki es-Sibei, Çevre ve İklim Değişikliği Bakanı Şeyh Falih bin Nasır bin Ahmed bin Ali Al Sani ve Türkiye'nin Doha Büyükelçisi Mehmet Mustafa Göksu katıldı.

Türkiye'den 8 şirketin yer aldığı fuara, toplam 55 ülkeden 675 kurum ve kuruluş katılıyor.

Tarımın yanı sıra gıda ve hayvancılık alanlarında ürünlerin sergilendiği fuarda Katar'ın ünlü şeflerinin yerel lezzetleri tanıttığı yemekler de ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Tarım alanındaki gelişmelerin, teknolojilerin ve ürünlerin tanıtılmasının amaçlandığı fuara sektörün önde gelen isimlerinin yanı sıra konuyla ilgili akademisyenlerin ve araştırmacıların da katılacağı kaydedildi.

Katar 10. Uluslararası Tarım Fuarı 19 Mart'ta sona erecek.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Türkiye Tenis Federasyonundan eski milli tenisçi İpek Şenoğlu Turna'nın paylaşımına yanıt Açıklaması Türkiye Tenis Federasyonundan eski milli tenisçi İpek Şenoğlu Turna'nın paylaşımına yanıt Açıklaması Türkiye'nin Bişkek Büyükelçiliği toplu iftar programı düzenledi Türkiye'nin Bişkek Büyükelçiliği toplu iftar programı düzenledi Katar Dünya Kupası'nda Kullanılan Konteynerleri Türkiye'ye Gönderiyor Katar Dünya Kupası'nda Kullanılan Konteynerleri Türkiye'ye Gönderiyor

Son Dakika Güncel Katar'da 10. Uluslararası Tarım Fuarı başladı - Son Dakika


Advertisement