Kate Winslet Çocuğuna "Ayı" İsmini Verdi - Son Dakika

Kate Winslet Çocuğuna "Ayı" İsmini Verdi

24.12.2013 10:24
Kate Winslet Çocuğuna

Oscar ödüllü ABD'li aktrist Kate Winslet, üçüncü eşi Ned RockNroll'la, bebeklerine "Ayı" (Bear) ismini vermeyi kararlaştırdı.

Oscar ödüllü ABD'li aktrist Kate Winslet, geçtiğimiz günlerde dünyaya getirdiği erkek çocuğuna "Ayı" ismini verdi.

EŞİYLE BERABER KARAR VERDİ

Ünlüler arasında bebeklerine ilginç isim verme trendinde bir adım ileri giden Winslet, üçüncü eşi Ned RockNroll'la, bebeklerine "Ayı" (Bear) ismini vermeyi kararlaştırdı. Winslet'in sözcüsü, haberi doğrulayarak, ailenin karardan memnun olduğunu söyledi. İngiliz Sun gazetesine konuşan bir kaynak ise, "Her ikisi de bebeklerini, Ayı ismini çok seviyorlar" ifadesini kullandı.

2 ÇOCUĞU DAHA VAR

38 yaşındaki Hollywood yıldızının ayrıca, soyadı olan Winslet'i bebeğine ikinci isim olarak verdiği belirtildi. Winslet'in ilk eşi Jim Threapleton'dan Mia Honey (13) isimli bir kızı, ikinci eşi yönetmen Sam Mendes'den Joe Alfie (10) isimli bir oğlu bulunuyor.

Kate'in şu anki eşi olan Ted RcokNroll'un gerçek adı da Ned Abel Smith. Ünlü yatırımcı işadamı Richard Branson'ın yeğeni olan Ted, soyismini RockNroll olarak değiştirmişti.

ABD'li insan hakları eylemcisi ve aktrist Alicia Silverstone şu an 2,5 yaşında olan oğluna "Mavi Ayı" ismini koymuştu. Silverstone, birçok insanın bu ismi "çok şirin" bulduğunu söylediğini belirtiyor.

Kate Winslet Çocuğuna Ayı İsmini Verdi
Kate Winslet Çocuğuna Ayı İsmini Verdi
Kate Winslet Çocuğuna Ayı İsmini Verdi

Kaynak: İHA

Son Dakika Dünya Kate Winslet Çocuğuna 'Ayı' İsmini Verdi - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Dev derbide ortalık karıştı! İbra'nın üzerine yürüyen Lukaku zor sakinleştirildi ABD Başkanı Biden ile Rusya Devlet Başkanı Putin arasındaki ilk görüşme gergin geçti YSK, toplam 17 partinin seçime girebileceğine karar verdi! DEVA ve Gelecek partisi listede yer almadı Kılıçdaroğlu, İnce'nin kuracağı partiye katılacağı iddia edilen 3 vekil ile görüştü 7 binden fazla kişiyi 150 milyon TL dolandıran çete üyelerinden 19'u tutuklandı Cumhurbaşkanlığı'ndan makam aracı kararı! Türkiye yatırımından vazgeçen Volkswagen dönemi bitiyor Türkiye'yi dünyaya tanıtacak 19 şefin isimleri belli oldu Birlikte kaçtığı 3 çocuklu kadının kocasını sokakta görünce kurşun yağdırdı