Katil Zanlısı Enişte Gözaltındı - Son Dakika

Katil Zanlısı Enişte Gözaltındı

08.09.2012 17:25
Katil Zanlısı Enişte Gözaltındı, System.String[]

Kızıltepe'de bir mısır tarlasında ölü bulunan 19 yaşındaki genç kızın katil zanlısı olan eniştesi tutuklandı.

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde bir mısır tarlasında ölü bulunan 19 yaşındaki genç kızın katil zanlısı olarak gözaltına alınan eniştesi tutuklandı.

Geçtiğimiz Salı günü ilçe merkezi ile Sandıklı köyü arasında bir mısır tarlasında cesedi bulunan Necla Yaprak'ın (19) eniştesi C.Y. (32), yapılan araştırma ve soruşturma sonucunda gözaltına alınmıştı. Suçlamaları reddeden C.Y, dün Kızıltepe Adalet Sarayı'nda mahkemeye sevk edildi. Zanlı işlenen cinayetle ilgisi olmadığını öne sürerken, mahkeme heyeti cumhuriyet savcılığının sunduğu deliller doğrultusunda zanlının tedbirli olarak tutuklanmasına karar verdi.

Katil Zanlısı Enişte Gözaltındı
Katil Zanlısı Enişte Gözaltındı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Katil Zanlısı Enişte Gözaltındı - Son Dakika


Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Yaşlı adam, zeytin tarlasında şüpheli şekilde ölü bulundu Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti