Kirişci: "Gıda güvenliği tarım politikalarımıza yön veren en temel önceliklerimizden biridir" - Son Dakika

Kirişci: "Gıda güvenliği tarım politikalarımıza yön veren en temel önceliklerimizden biridir"

23.09.2022 14:04

Katılımcılar Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci'nin konuşması KARS - Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Türk Şeker Fabrikası Pancar Alım Kampanyası Töreni'nde konuştu.

Katılımcılar

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci'nin konuşması KARS - Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Türk Şeker Fabrikası Pancar Alım Kampanyası Töreni'nde konuştu. (1)

YORUMLAR
500
Ticaret Bakanı Muş: 'Gelecek Türkiye için aydınlıktır' Ticaret Bakanı Muş: 'Gelecek Türkiye için aydınlıktır' Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Türkiye denilince akla, ekonomisi, savunması, askeri kabiliyetleri yanında vicdanı, insani krizler karşısındaki ilkeli... Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Türkiye denilince akla, ekonomisi, savunması, askeri kabiliyetleri yanında vicdanı, insani krizler karşısındaki ilkeli... AK Parti Genel Başkanvekili Yıldırım DÜ akademik yıl açılış töreninde konuştu Açıklaması AK Parti Genel Başkanvekili Yıldırım DÜ akademik yıl açılış töreninde konuştu Açıklaması
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kirişci: 'Gıda güvenliği tarım politikalarımıza yön veren en temel önceliklerimizden biridir' - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement