Katliamdan Kurtulan Çocuk İfade Verdi - Son Dakika

Katliamdan Kurtulan Çocuk İfade Verdi

15.08.2013 13:11
Katliamdan Kurtulan Çocuk İfade Verdi

Kağıthane'de 4 kişinin öldüğü katliamdan kurtulan 10 yaşındaki F.K.pedagog eşliğinde verdiği ifadesinde "Olay sırasında uyuyordum."

Kağıthane'de 4 kişinin öldüğü katliamdan kurtulan 10 yaşındaki F.K. pedagog eşliğinde verdiği ifadesinde "Olay sırasında uyuyordum. Silah sesleri duydum. Kalktığımda herkes kanlar içinde yatıyordu. Oradan kaçtım" dedi.

Kağıthane'de 4 kişinin öldüğü katliamdan kurtulan tek kişi olan 10 yaşındaki F.K.'nın Kağıthane Çocuk Büro Amirliğinde ifadesi alındı.

Pedagog eşliğinde ifade veren F.K. olay sırasında uyuduğunu söyleyerek "Silah sesleri arasında uyandım. Yataktan kalktığımda herkes kanlar içinde yerde yatıyordu. Çok korktum. O sırada ayakta kimse görmedim. Korkup hızla evden kaçtım. Neler yaptığımı tam olarak hatırlamıyorum" dedi.

Öte yandan üç kişiyi öldürüp intihar eden Erkan İhsan E.'nin olayda kullandığı ruhsatsız silahı aldığı öğrenilen kahveci Osman K. polis tarafından yakalandı. Osman K. işlemleri tamamlandıktan sonra baba İsmail E., ve amca Kudret E. ile birlikte adliyeye sevk edildi.

Kaynak: DHA
Barışma isteğini geri çeviren eşini bıçaklayarak öldürmüştü, o koca için ağırlaştırılmış müebbet talep edildi Barışma isteğini geri çeviren eşini bıçaklayarak öldürmüştü, o koca için ağırlaştırılmış müebbet talep edildi Barışmayı reddeden eşini bıçaklayarak öldüren kocanın ağırlaştırılmış müebbet hapsi talep edildi Barışmayı reddeden eşini bıçaklayarak öldüren kocanın ağırlaştırılmış müebbet hapsi talep edildi Geri dönüşüm kutusuna girerek atıkları böyle çaldı Geri dönüşüm kutusuna girerek atıkları böyle çaldı

Son Dakika Güncel Katliamdan Kurtulan Çocuk İfade Verdi - Son Dakika


Advertisement