Kato'dan Türkiye'ye 19 Mayıs mesajı - Son Dakika

Kato'dan Türkiye'ye 19 Mayıs mesajı

19.05.2020 23:25
Kato'dan Türkiye'ye 19 Mayıs mesajı

Kato'dan Türkiye'ye 19 Mayıs mesajı Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde vatan görevi yapan güvenlik güçleri, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutladı.

Kato'dan Türkiye'ye 19 Mayıs mesajı

ŞIRNAK - Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde vatan görevi yapan güvenlik güçleri, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutladı.

Beytüşşebap ilçesinde bulunan 2 bin 900 rakımlı Kato Dağında görev yapan Mehmetçik, polis ve bekçiler, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeni ile mesaj gönderdi. Vatan nöbetinde bulunan güvenlik güçleri, Türkiye'nin bayramını kutlayarak, "Kato Dağından Tüm Türkiye'ye selam ve sevgilerle, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınızı kutlarız" dedi.

YORUMLAR
500
Antrenörünün attığı tokat yüzünden gündem olan sporcu ilk kez konuştu: Şoka girmiştim, tokat atmasını ben istedim Antrenörünün attığı tokat yüzünden gündem olan sporcu ilk kez konuştu: Şoka girmiştim, tokat atmasını ben istedim Kolombiya Cumhurbaşkanı Marquez'den övgü dolu Atatürk sözleri: Son 4 yıldır Atatürk'ün yolundan gidiyoruz Kolombiya Cumhurbaşkanı Marquez'den övgü dolu Atatürk sözleri: Son 4 yıldır Atatürk'ün yolundan gidiyoruz Gölbaşı Belediyesi 19 Mayıs ruhunu en coşkulu haliyle yaşattı Gölbaşı Belediyesi 19 Mayıs ruhunu en coşkulu haliyle yaşattı
Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Kato'dan Türkiye'ye 19 Mayıs mesajı - Son Dakika


Advertisement