KATSO'nun geleneksel iftarına büyük katılım - Son Dakika

KATSO'nun geleneksel iftarına büyük katılım

31.05.2019 14:11
KATSO'nun geleneksel iftarına büyük katılım

Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası'nın (KATSO) her yıl düzenlediği geleneksel iftar programına bu yılda büyük katılım gerçekleşti.

Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası'nın (KATSO) her yıl düzenlediği geleneksel iftar programına bu yılda büyük katılım gerçekleşti.

Bir restoranda yapılan iftar programına KATSO Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, KATSO Meclis Başkanı Turgay Dellaoğlu, Ticaret Borsası Başkanı Sedat İşeri, Borsa Meclis Başkanı Ömer Faruk Yanık, MÜSİAD Başkanı Mustafa Şensoy, KASİAD Kastamonu Şube Başkanı Ahmet Katar, Başkanı Tosya Ticaret Odası Başkanı Metin Ekşi, İnebolu Ticaret Odası Başkanı Şakir İşeri, Taşköprü Ticaret Odası Başkanı Murat Balcıoğlu, Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Cevdet Uyanık, kadın girişimciler kurulu yöneticileri, meclis üyeleri, meslek komitesi, disiplin kurulu ve yüksek istişare kurulu üyeleri başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

İftarda konuşan KATSO Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, "Mübarek günde amacımız, bir kaynaşma vesilesi olan müşterek toplantımızda, ilimizin ve ilçelerimizin temel sorunlarına değinip çözüm önerilerini dile getirmek, daha önceleri dile getirilen sorun ve çözüm önerilerini zinde tutmaktır. Kastamonu ekonomisinin büyük bir bölümüne yön veren ve ekonomide lokomotif görevi gören odalarımız yaptıkları ve yapacakları lobi faaliyetleri ile de ilimize yapılacak olan her türlü yatırımın öncüsü olmaktadır. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından her yıl düzenlenen Ticaret ve Sanayi Şuralarında bu birlikteliğin sorun ve çözüm çıktılarını Ülkemizin siyasi ve bürokratik makamlarına ulaştırıyoruz. Göreve geldiğimizden beri hammadde bakımından büyük zenginlikleri olan ilimizin iç dinamiklerini harekete geçirmek, bu hammaddeleri yerinde işlemek, işletmek gayretindeyiz. Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik daralmaya rağmen yılmadan ve usanmadan her fırsatta da bu düşüncelerimizi dile getiriyoruz. Tüm misafirlerimizin ramazan ayını ve yaklaşan ramazan bayramını kutluyor, milletimize, devletimize, ilimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum" dedi. - KASTAMONU

YORUMLAR
500
Erzurum Ticaret Borsası Erzurum Ticaret Borsası Düzce haber! Düzce TSO meclis toplantısında seçim konuşuldu Düzce haber! Düzce TSO meclis toplantısında seçim konuşuldu Çerkezköy TSO ağustos ayı toplantısını yaptı Çerkezköy TSO ağustos ayı toplantısını yaptı
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel KATSO'nun geleneksel iftarına büyük katılım - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement