Kavak Khgb İş Makinesini Yeniledi - Son Dakika

Kavak Khgb İş Makinesini Yeniledi

03.01.2012 15:49
Kavak Khgb İş Makinesini Yeniledi, System.String[]

(KHGB), iş makinesini yenilediği bildirildi.

Kavak ilçesi Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin

(KHGB), iş makinesini yenilediği bildirildi.

KHGB Müdürü Ahmet Ayna, AA muhabirine yaptığı açıklamada, köylere daha iyi hizmet götürebilmek için eski iş makinesini yenilediklerini söyledi.

Eski iş makinesini Kavak Belediyesi'ne satıldığını ifade eden Ayna,

"Birliğimize alınan kepçe öncekine göre hem yeni ve hemde güç bakımından daha kuvvetli. Birliğimize ilçemizdeki 85 köy muhtarlığının tamamı üye, köy hizmetlerinde herhangi bir ücret almıyoruz" dedi.

Yeni iş makinesinin 145 bin liraya alındığını belirten Ayna, eski iş makinesinin de 45 bin liraya Kavak Belediyesi'ne satıldığını kaydetti.

- SAMSUN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kavak Khgb İş Makinesini Yeniledi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Son Dakika! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ına ulaştı Avustralyalı askerlerden Afganistan'da vahşet! Savaş esirini helikoptere sığmadığı için öldürdüler İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar