Kavak'ta Asayiş Toplantısı - Son Dakika

Kavak'ta Asayiş Toplantısı

14.01.2019 16:37
Kavak'ta Asayiş Toplantısı, System.String[]

Kavak Kaymakamı Recep Koşal başkanlığında asayiş ve değerlendirme toplantısı yapıldı.

Kavak Kaymakamı Recep Koşal başkanlığında asayiş ve değerlendirme toplantısı yapıldı.

Kaymakamlık makamında gerçekleştirilen toplantıya, İlçe Jandarma Komutanı Astsubay Kıdemli Başçavuş İsmail Karaköse ve Emniyet Müdür Vekili Seyfettin Güveli katıldı.

Kaymakam Koşal, 2018 yılı asayiş değerlendirmesinin yapıldığı toplantıda, asayiş ve trafik konusunda eğitimin önemine işaret etti.

Özellikle gençlerin yoğunlukta bulunduğu parklarda denetimlerin sıklaştırılmasını isteyen Koşal, okul servis sürücülerine, öğrencilere ve vatandaşlara yönelik trafik seminerlerinin verilmesini istedi.

İlçede, 2018 yılında önceki yıla oranla asayiş olaylarında önemli miktarda azalma olduğu kaydedildi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kavak'ta Asayiş Toplantısı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Soylu'dan ABD Büyükelçiliği'nin kapatılmasına sert tepki: Usul, erkan ve adaptan yoksun bir davranış Uçuruma yuvarlanan otomobil hurdaya döndü! Feci kazada anne ve kızı yaşamını yitirdi Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot Ermenistan Dışişleri Bakanı'na ünlü CNN muhabirinden soğuk duş! Paşinyan'ın sözleri soruldu, ne diyeceğini bilemedi TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama