Son Dakika Haberleri: Kavak'ta Ortaokullar Arası Satranç Turnuvası

Kavak'ta Ortaokullar Arası Satranç Turnuvası

6 gün önce

Kavak Gençlik Merkezi Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliğinde ortaokullar arası satranç turnuvası düzenlendi.

Kavak'ta Ortaokullar Arası Satranç Turnuvası, System.String[]
Kavak Gençlik Merkezi Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliğinde ortaokullar arası satranç turnuvası düzenlendi.

Kavak Gençlik Merkezi Müdürü Mesut Yılmaz, Atatürk'ün kurtuluş mücadelesini başlatmak için Samsun'a çıkışının 100. yılı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen turnuvanın birinci ayağında İmam Hatip Ortaokulunun birinci, Merkez Şehit İlhan Kuşan Ortaokulunun ikinci olduğunu söyledi.

Satranç turnuvasının ikinci bölümünün 2 Mayıs'ta yapılacağını belirten Altıngöz, "Satranç turnuvası ortaokullar arası yapıldı. Turnuvaya okul müdürlüklerince öğrencilerden oluşturulan ekipler katıldı. Yarışmanın birinci ayağı tamamlandı. Dereceye giren İmam Hatip Ortaokulu ile Merkez Şehit İlhan Kuşan Ortaokulu satranç ekipleri 2 Mayıs'ta yapılacak final yarışmasına katılacaklar." dedi.

Altıngöz, 2 Mayıs'ta yapılacak final karşılaşmasında birinci olacak takıma hediyesinin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları sırasında verileceğini kaydetti.
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 02:53 Kaynak: AAKılıçdaroğlu'na Yumruk Atan Osman Sarıgün'ün Ellerini Öptüler Ünlü İsimler 5 Yaşındaki Çocuğa Cinsel İstismara Ateş Püskürdü Dolar, Güne Hareketli Başladı! İşte Son Durum Nihat Doğan: Erdoğan'ı Çok Seviyorum ama AK Parti'ye Kırgınım