Kavaklı Beldesi Doğalgaza Kavuştu - Son Dakika

Kavaklı Beldesi Doğalgaza Kavuştu

Kavaklı Belediye Başkanı İnci Tunç, Kavaklı halkının doğalgaza kavuştuğunu bildirdi.

Kavaklı Beldesi Doğalgaza Kavuştu, System.String[]

Kavaklı Belediye Başkanı İnci Tunç, Kavaklı halkının doğalgaza kavuştuğunu bildirdi.

Tunç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, beldede geçen yıl başlayan doğalgaz çalışmalarının sona erdiğini ve halkın büyük bir kısmının doğalgaz kullanmaya başladığını söyledi.

Doğalgaz ile hava kirliliğinin de önüne geçileceğini ifade eden Tunç, "4 mahallemizin tamamında doğalgaz çalışmaları sona erdi. Doğalgaz kullanımı için evlere tesisat çekildi. Bir çok kişi doğalgaz kullanmaya başladı. Doğalgazın beldemize gelmesinden mutluyuz" dedi.

- KIRKLARELİ

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 14:40 - Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kavaklı Beldesi Doğalgaza Kavuştu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Beyin kanaması geçiren usta oyuncu Ali Sürmeli, apar topar ameliyata alındı Derbide Luyindama'nın müdahalesiyle acı içinde yerde kalan Ferdi Kadıoğlu, kolunun son halini paylaştı Songül Karlı, frikik verdiği pozuyla gündeme bomba gibi düştü Azerbaycan ordusu, Ermenistan'a karşı harekata başlıyor Azerbaycan, Ermenistan'a ait mühimmat deposunun imha görüntülerini paylaştı Cumhur İttifakı'nın oy oranı düştü mü? AK Partili Hamza Dağ, son yaptırdıkları anketi paylaştı Karı-koca, ilaç içerek yaşamlarını son vermek istedi Ermenistan askerleri, çatışma bölgesinde zırhlı araçlarını bırakarak kaçtı