Son Dakika Haberleri: Kavşak Projesinde İhale Tarihi Belirlendi

Kavşak Projesinde İhale Tarihi Belirlendi

2 ay önce

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından, E-96 karayolu üzerinde bulunan ve Salihli’de halk arasında ölüm yolu olarak bilinen Otogar ve Akhisar kavşağına yapılacak olan köprülü kavşak projesinde ihale tarihi belli oldu.

Kavşak Projesinde İhale Tarihi Belirlendi, System.String[]
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından, E-96 karayolu üzerinde bulunan ve  Salihli'de halk arasında ölüm yolu olarak bilinen Otogar ve  Akhisar kavşağına yapılacak olan köprülü kavşak projesinde ihale tarihi belli oldu.

Salihli Belediye Başkanı  Zeki Kayda, köprülü kavşak projesinin  27 Eylül'de ihaleye çıkacağı müjdesini verdi. Başkan Kayda,  Salihli trafiğini rahat bir nefes aldıracak olan köprülü kavşak projesinin ise 9 ay gibi kısa sürede tamamlanacağını söyledi.

"1.3 kilometre uzunluğuna olacak"

Karayolları Genel Müdürlüğü'nün onayı ile Otogar ve  Akhisar kavşağına üst geçit yapılacağını ifade eden Başkan Kayda, köprülü kavşak projesinin  27 Eylül tarihinde ihaleye çıkacağını söyledi.  Köprülü kavşağın maliyetinin ise  Salihli Belediyesi bütçesine eş değer olduğuna değinen Kayda "Bu kadar devasa bir projeyi  Salihli'ye kazandıran  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız  Cengiz Ergün'e tüm kent halkı adına teşekkür ediyorum" dedi. Başkan Kayda "1.3 km uzunluğundaki proje, İhaleden 270 gün sonra tamamlanarak. Projenin tamamlanmasıyla da E96 karayolundaki Otogar ve  Akhisar kavşağındaki sıkıntı ortadan kalkacak" dedi. - MANİSA

Alman Uyruklu Bilgisayar Mühendisinin Şüpheli Ölümü! Balkondaki Kameralar Dikkat Çekti Yeşim Salkım, Gülben Ergen'i Fena Bombaladı: Ben Otel Odalarında Kimseyle Basılmadım
Miss Turkey 2017 Birincisi Itır Esen Oldu! Itır Esen Kimdir?