Kavuk kadın oyuncuya verilebilir - Son Dakika

Kavuk kadın oyuncuya verilebilir

01.06.2020 12:41
Kavuk kadın oyuncuya verilebilir, System.String[]

Rasim Öztekin, Ferhan Şensoy'dan aldığı orta oyununun nişanesini sağlık sorunları nedeniyle devredeceğini açıkladı.

Rasim Öztekin, Ferhan Şensoy'dan aldığı orta oyununun nişanesini sağlık sorunları nedeniyle devredeceğini açıkladı.

"Kavuk bir kadın oyuncuya verilsin" kampanyası başlatan yönetmen Ezel Akay, "Kavuk, erkek oyuncular arasında elden ele geziyor. Bir sonraki kavuğun bir kadın oyuncuya devredilmesi en azından oyuncular arasında kadın erkek eşitliğinin olduğunu gösterir" ifadelerini kullandı.

Tiyatrocu Nedim Saban, Instagram'da yayınlanan programında " İsmail Dümbüllü'nün kızıyla görüştüm. Kavuğun bir erkekte kalması gerektiğini düşündüğünü söyledi" açıklamasını yaptı. Yayına katılan Derya Baykal, Münir Özkul'un Ferhan Şensoy'a kavuğu devrettiği dönemde Erol Günaydın'ın da kendisine bir kavuk armağan ettiğini ve bunu bir kadın sanatçıya devretmek istediğini söyledi.

Kavuğu kime devredeceğini sır gibi saklayan Rasim Öztekin, "Kavuk bir kadın oyuncuya verilebilir, neden olmasın" demekle yetindi.

Kavuk kadın oyuncuya verilebilir

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Kavuk kadın oyuncuya verilebilir - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Türkiye'den Yunan Başpiskopos İeronimos'un İslam'ı hedef alan sözlerine sert tepki: Şiddetle kınıyoruz Metro raylarına atlayan çıplak adam, elektrik çarpması sonucu öldü Volkan Demirel'in eşi Zeynep, oyun havası eşliğinde spor yaptı Maddi sıkıntılar yaşayan Serdar Ortaç: Arabayı kardeşim aldı, benzini kız arkadaşım ödüyor Takdir toplayan hareket! Belediye başkanı, eline kürek alıp vatandaşın kapısındaki karı küredi Üç kişinin hayatını kaybettiği korkunç kazanın görüntüleri ortaya çıktı 17 yaşındaki TikTok fenomeni cinayet şüphelisi oldu: Annesi ve amcasını öldürdü Minibüs şoförü "Son param üzülerek harcıyorum" yazılı 20 TL'nin sahibini arıyor