Kayak Merkezlerinde Son Durum - Son Dakika

Kayak Merkezlerinde Son Durum

12.01.2012 11:00
Kayak Merkezlerinde Son Durum, System.String[]

Elazığ'daki Hazar Baba Kayak Merkezi'nde kar kalınlığının 150 santimetre olduğu bildirildi.

Elazığ'daki Hazar Baba Kayak Merkezi'nde kar kalınlığının 150 santimetre olduğu bildirildi.

Yetkililer, Sivrice İlçesi Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından işletilen Hazar Baba Kayak Merkezi'nde kar kalınlığının 150 santimetre olduğunu ve pistlerin kayak yapmaya son derece elverişli olduğunu belirtti.

Hazar Baba Dağı'nda bulunan ve Hazar Gölü manzaralı kayak merkezinde bin 300 metre uzunluğunda pist bulunurken, kayak takımı kiralama imkanı da ziyaretçilere sunuluyor.

- ELAZIĞ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kayak Merkezlerinde Son Durum - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Real Madrid, evinde Shakhtar Donetsk'e 3-2 mağlup oldu Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret