Son Dakika Haberleri: Kayalıklarda Mahsur Kalan Gençler Kurtarıldı

Kayalıklarda Mahsur Kalan Gençler Kurtarıldı

2 gün önce

ADANA'nın Pozantı ilçesindeki Bürücek Yaylası'nda 1500 metre yükseklikteki kayalıklarda mahsur kalan her üçü de 16 yaşındaki Mustafa İlker E., Murat Alperen C. ve Murat Kaan K., AFAD ve itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Kayalıklarda Mahsur Kalan Gençler Kurtarıldı, System.String[]
ADANA'nın Pozantı ilçesindeki Bürücek Yaylası'nda 1500 metre yükseklikteki kayalıklarda mahsur kalan her üçü de 16 yaşındaki Mustafa İlker E., Murat Alperen C. ve Murat Kaan K., AFAD ve itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.  

Akşam saatlerinde dolaşmak için 1500 metre yükseklikteki kayalıkları çıkan Mustafa İlker E., Murat Alperen C. ve Murat Kaan K., telefonla yardım istedi. Gençlerin yerlerini belirleyen itfaiye ve AFAD ekipleri, yaklaşık bir saatte, mahsur kaldıkları yerden kurtardı. Olay yerine sevk edilen ambulans ile kontrol amaçlı hastaneye götürülen gençlerin durumlarının iyi olduğu belirtildi. 

- AdanaAnkara İl Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakçı Görevden Alındı Son Dakika! BDDK'nın Swap Hamlesi Sonrası Döviz Çakıldı

Son Dakika! Mayıs Ayı İşsizlik Oranı Yüzde 9,7 Olarak Açıklandı PKK' ya Ağır Darbe! Turuncu Listedeki Ömer Duran ve Pınar Yıldırım Etkisiz Hale Getirildi